کد خبر: 1804123/29 زمان: 19:25   1400/10/23 بازدید: 16,197

شاید مصدومیتش برگردد

نیمار و تردید بزرگ PSG برای بازی با رئال

نیمار سخت در تلاش است تا خود را به بازی برابر رئال مادرید برساند ولی مشخص نیست شرایط او برای بازی رفت چگونه خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، دوران حضور نیمار  در سرزمین مادری به اتمام رسید و او به فرانسه بازگشت. همانطور که برنامه ریزی شده بود، پرواز نیمار از برزیل یکشنبه شب و در تاریخ 9 ژانویه در پاریس به زمین نشست. این ستاره برزیلی که به علت مصدومیت در تاریخ 28 نوامبر در بازی برابر سنت اتین از میادین دور بود، در حال طی کردن دوران نقاهت بوده و هنوز شرایط حضور در تمرینات را پیدا نکرده است.

 

 

 

 

البته پاری سن ژرمن نمی خواهد در مورد نیمار ریسک کند و هدف کادر فنی این است که این ستاره تکنیکی برای بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید در 15 فوریه آماده شود. نیمار هنوز قادر به دویدن و شرکت در تمرینات نیست، اما به نظر می رسد او در پایان ماه ژانویه برای تمرین در کنار بقیه هم تیمی های خود در پاری سن ژرمن آماده شود.

 

 

 

 

دیرتر برگشتن نیمار از تعطیلات زمستانی با انتقادات تندی در رسانه های فرانسوی روبرو شده بود. برخی اعتقاد دارند که لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی با استثنا قائل شدن برای نیمار، فضا و آزادی عمل بیش از اندازه ای به ستاره برزیلی داده و اینکه نیمار به جای تمرکز روی ریکاوری، به خوشگذرانی در ریو مشغول است.

در باشگاه پاریسی اما بر این اعتقادند که روند بهبودی نیمار به خوبی و طبق برنامه پیش می رود. او در برزیل زیر نظر پزشکان قرار داشت و دستورات فیزیوتراپ های باشگاه را نیز اجرا می کرد.

 

 

 

 

نیمار در روزهای پیش رو قادر به تمرین انفرادی روی چمن خواهد بود و تیته مربی برزیل نیز او را برای بازی مقابل اکوادور و پاراگوئه از مقدماتی جام جهانی دعوت نخواهد کرد تا با ماندن در پاریس خود را مهیای بازی 26 بهمن برابر رئال مادرید در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان کند.

در حال حاضر تنها تردید پی اس جی در این است که او در بهترین فرم خود به بازی رئال نرسد. دو بازی رفت و برگشت برابر رئال برای پی اس جی اهمیت بالایی دارد و حتی بیم این وجود دارد که او اگر در بازی رفت به میدان برود، مصدومیتش تشدید شود. همه چیز به شرایط بدنی او در روزهای منتهی به بازی رفت در پاریس بستگی خواهد داشت و باید دید تیم پزشکی به وی مجوز بازی می دهد یا خیر.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.