کد خبر : 1804482 | 25 دی 1400 ساعت 12:43 | 11,987 بازدید | 6 دیدگاه

دروازه‌بان آرسنال: لستری‌ها به من گفتند کوچک هستم!

آرون رمزدیل، دروازه‌بان جوان آرسنال، مسیر جالبی را برای رسیدن به ورزشگاه امارات و دروازه این تیم طی کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، رمزدیل که از کودکی علاقه زیادی  به حضور در دنیای فوتبال داشته، بخش زیادی از زندگی‌اش را در جاده‌ها سپری کرده است.

کارولین، مادر او، که در مدرسه‌ای نزدیک خانه کار می‌کرد، او را از استفوردشایر به محل تمرینش در بولتون می‌برد و این یعنی 3.5 ساعت رانندگی در اتوبان که هفته‌ای سه یا چهار بار هم تکرار می‌شد.

رمزدیل در این باره گفت:« مادرم زودتر از محل کارش خارج می‌شد تا  من را در ساعات اوج ترافیک به بولتون ببرد. او پس از آن مجبور بود به اضافه‌کاری برود تا خروج زودهنگامش از مدرسه باعث دردسرش نشود.»

 

 

با این حال، بولتون وقتی او 15 سال داشت تصمیم به قطع همکاری با او گرفت. این بازیکن ادامه داد:« آنها فکر می‌کردند من خیلی کوچک هستم. تسلیم شدن آسان‌ترین راه بود اما در عوض من و پدرم به تمامی شهرها در شمال و جنوب کشور رفتیم تا در باشگاه‌ها تست بدهیم. لستر هم فکر می‌کرد خیلی کوچک هستم. روتردام گفت که حتی پیراهنم اندازه‌ام نیست. بسیاری از باشگاه‌های دیگر حتی حاضر نشدند از من تست بگیرند.»

رمزدیل  درباره تلاش‌هایش برای ادامه حضور در دنیای فوتبال اضافه کرد:« من و  پدرم هر شب در هتل‌های تراولاج می‌ماندیم. یک شب حتی نتوانستیم هتلی پیدا کنیم که اتاق خالی داشته باشد. بنابراین شب را در ون پدرم سپری کردیم.»

در نهایت این روند طولانی و تلاش‌ و پشتکار رمزدیل به همراه حمایت پدر و مادرش جواب داد و او از سوی شفیلد یونایتد پذیرفته شد و حالا نیز به یکی از استعدادهای آینده‌دار فوتبال انگلیس در آرسنال تبدیل شده است.

این دروازه‌بان جوان با اشاره به تجربه حضور در آرسنال اظهار داشت:« داشتن میکل آرتتا به عنوان راهنما ارزش بسیار زیادی برای من دارد. او شخصا تایید کرد که من را می‌خواهد. آرتتا برعکس بسیاری از سرمربیان بازیکن بزرگی بوده که به تازگی از فوتبال رفته و این به او کمک می‌کند که بیشتر از دیگران نیازهای بازیکنان را درک کرده و با آنها ارتباط برقرار کند.»

دیدگاهها