کد خبر : 1804733 | 26 دی 1400 ساعت 18:48 | 2,758 بازدید | 0 دیدگاه

نکونام: برابر مس باید با تمرکز کامل به میدان برویم

سرمربی فولاد می گوید که دیدار فردا برابر مس سخت و دشوار است اما تیم حریف را آنالیز کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، تیم فوتبال فولاد خوزستان در کرمان به مصاف مس می رود. شاگردان نکونام پس از غلبه بر شهرداری نوشهر پای به این مرحله گذاشته اند و در سمت مقابل نیز مسی ها با پیروزی برابر ماشین سازی، توانسته اند راهی این دور از رقابت ها شوند. نکونام نیز با تأکید بر اهمیت این بازی، از دشوارهای دیدار با مس می گوید.

 

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد در نشست خبری پیش از دیدار فردا برابر مس کرمان گفت: می‌دانیم که دیدار سختی در پیش داریم. مانند سایر مسابقات، بازی آسان در فوتبال وجود ندارد. مس کرمان، تیم خوب و با برنامه‌ای است. آنها در لیگ یک شرایط خوبی دارند و بازی هایشان را آنالیز کرده‌ایم. تیم کاملا قابل احترامی هستند و فردا باید خیلی حواس جمع باشیم تا بتوانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

 

سرمربی فولادخوزستان افزود: سعی می کنیم  بازیکنانی که در دیدار 3 روز قبل برایمان به میدان رفته اند را استراحت بدهیم و برای دیدار فردا، از بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند استفاده کنیم تا بتوانیم برای این بازی انرژی مضاعف و شرایط خوبی داشته باشیم تا به نتیجه برسیم.

 

نکونام در پایان گفت: همانطور که گفتم، مس کرمان در لیگ یک نتایج خوبی گرفته و شرایطشان در لیگ یک ایده آل است. امیدوارم فردا بتوانیم با برنامه بازی کنیم. بچه هایمان تمرکز کامل داشته باشند تا ان شالله به موفقیت برسیم.

 

گفتنی است پیش از این قرار بود پرواز کاروان فولاد به سمت کرمان راس ساعت ۱۶ انجام شود اما با اعلام فرودگاه اهواز، این پرواز تاکنون نزدیک به ۴ ساعت تاخیر داشته است. با توجه به اینکه به محض رسیدن فولادی‌ها به هتل محل اقامت تیم در کرمان، جلسه فنی برگزار می‌شود، کنفرانس مطبوعاتی جواد نکونام سرمربی تیم  پیش از پرواز کاروان فولادی‌ها انجام شد.

دیدگاهها