کد خبر : 1804743 | 26 دی 1400 ساعت 19:11 | 16,159 بازدید | 21 دیدگاه

پاوارد:

از رئال و PSG نمی‌ترسیم؛ لوا شایسته توپ طلا بود

بنجامین پاوارد، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ، درباره مسائل مختلف صحبت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بنجامین پاوارد که در تابستان سال 2019 پس از درخشش در جام جهانی با تیم ملی فرانسه به بایرن مونیخ پیوست، به بازیکن کلیدی در این تیم تبدیل شده است. او اخیراً صدمین بازی خود برای باواریایی‌ها را هم انجام داد و به نظر می‌رسد که از حضور در بایرن کاملاً راضی است.

 

پاوارد در مصاحبه ای پیرامون انجام 100 بازی در ترکیب بایرن مونیخ گفت: "انجام 100 بازی برای چنین باشگاهی افتخار بزرگی است. بایرن بهترین باشگاه آلمان است و به کسب جام ها و لیگ قهرمانان اروپا عادت کرده است. امیدوارم تا پایان فصل بتوانیم این  را نشان دهیم.  ما همچنین بهترین تیم جهان هستیم"

 

 

 

پاوارد در مورد شرایط خودش گفت: "دوره ای داشتم که از نظر روحی، در زندگی خصوصی و به لحاظ ابتلا به کرونا، وضعیت خوبی نداشتم. به سختی کارم را ادامه دادم و امروز نتیجه داد. دوباره به فوتبالم بازگشتم."

 

لیگ قهرمانان اروپا: "ما از کسی نمی ترسیم. ما بایرن هستیم، یکی از بهترین تیم های جهان. ما از رئال مادرید نمی ترسیم، ما از پاریس نمی ترسیم."

 

 

 

 

پاوارد درباره وضعیتش در تیم ملی: 3 سال و نیم است که در تیم ملی بازی می کنم، 42 بازی ملی دارم، حرفی برای گفتن دارم، می توان گفت یکی از بازیکنان با تجربه هستم."

 

پاوارد در مورد والی خود مقابل آرژانتین در سال 2018 : "کدام والی؟ (می خندد) فکر می کنم آن موقع هم تیمی هایم به خودشان می گفتند: خوب، اگر پاوارد بتواند اینطور والی بزند، دیگر هیچ اتفاقی برای ما نمی افتد."

 

درخشش روبرت لواندوفسکی: "لواندوفسکی مستحق توپ طلا بود. برای من دو مهاجم وجود دارند که نمی توانند گلزنی را متوقف کنند. روبرت لواندوفسکی و کریم بنزما. هر دو اسطوره هستند."

 

 

دیدگاهها