کد خبر : 1804762 | 26 دی 1400 ساعت 20:49 | 19,598 بازدید | 3 دیدگاه

مصدومیت واینالدوم؛

ستاره PSG به دیدار با رئال مادرید می‌رسد؟

جینی واینالدوم، هافبک هلندی پاری سن ژرمن چند هفته ای قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن دیشب و در رقابت های لیگ فرانسه با دو گل از سد تیم برست گذشته و جایگاه خود در صدر جدول را استحکام بخشید. اما جینی واینالدوم، هافبک هلندی و باتجربه این تیم در جریان این مسابقه دچار مصدومیت شده و در بین نیمه تعویض شد. جالب اینجاست این بازیکن پیش از آسیب دیدگی پاس گل اول تیمش برای کیلیان امباپه را ارسال کرده بود.

 

 

باشگاه پاری سن ژرمن بعدازظهر امروز اعلام کرد جینی واینالدوم، هافبک هلندی این تیم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا در بازی دیروز مقابل برست، سه هفته آینده از میادین دور خواهد بود. مچ پای چپ این بازیکن رگ به رگ شده و همچنین آسیب دیگری جزئی در رباط داخلی واینالدوم تشخیص داده شده است. جینی واینالدوم 31 ساله تا کنون 18 بازی در لیگ یک فرانسه در این فصل انجام داده، یک گل به ثمر رسانده و دو پاس گل نیز ارسال کرده است.

 

مائوریسیو پوچتینو امیدوار است جینی واینالدوم مشکلی برای دیدار رفت برابر رئال مادرید نداشته باشد. این دیدار دقیقا یک ماه دیگر و در پاریس برگزار خواهد شد و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، جینی واینالدوم می تواند در ترکیب پاری سن ژرمن در بازی بزرگ مقابل رئال مادرید در میدان حضور یابد.

دیدگاهها