کد خبر : 1804851 | 27 دی 1400 ساعت 10:39 | 2.2K بازدید | 0 دیدگاه

اولین اقدام، انجام تست PCR؛

آغاز اردوی جدید فوتسال زنان؛ از تهران تا دوشنبه

دور جدید اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال زنان در آستانه اعزام به رقابت‌های کافا آغاز شد.

به گزارش "ورزش سه" تیم ملی فوتسال زنان بعد از گذراندن یک اردوی سه روزه، حالا با حضور 16 بازیکن قرار است دور جدید تمرینی خود را برگزار کند و فروزان سلیمانی قصد دارد تا از میان دعوت‌شدگان 14 بازیکن نهایی را برگزیند و با خود به تاجیکستان برای حضور در تورنمنت کافا 2022 ببرد.

 

صبح دیروز، بازیکنان دعوت شده به اردوی ملی به جز فرشته کریمی که هنوز سفر او به ایران نهایی نشده، وارد اردو شده و پس از انجام تست کرونا در اتاق های خود قرنطینه شدند تا از سوی کمیته پزشکی پاسخ تست PCR آن‌ها مشخص شود.

 

 

قرار است امروز تنها جلسه تمرینی در مرکز ملی فوتبال برگزار شود و بامداد سه‌شنبه 28 دی‌ماه نیز کاروان تیم ملی فوتبال زنان عازم دوشنبه تاجیکستان خواهد شد تا مهیای حضور در رقابت‌های کافا 2022 شود.

 

گفتنی است مسابقات قهرمانی فوتسال زنان CAFA 2022 از 18 تا 28 ژانویه 2022 (28 دی‌ماه تا 8 بهمن ماه) به میزبانی کشور تاجیکستان، شهر دوشنبه و با حضور تیم های ایران، قرقیزستان، تاجیکستان و ازبکستان برگزار می‌شود.

 

فهرست 16 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتسال زنان:

فرزانه توسلی، اعظم آخوندی، نسترن مقیمی، نسا احدی، مارال ترکمان، فاطمه رحمتی، فرشته خسروی، سحر زمانی، سارا شیربیگی، طاهره مهدی‌پور، سحر پاپی، فاطمه پاپی، راحله رفیعی، هما آقایی و فرشته کریمی.

دیدگاهها