کد خبر : 1805056 | 27 دی 1400 ساعت 21:20 | 42.2K بازدید | 3 دیدگاه

زمان معرفی سرمربی جدید یونایتد مشخص شد

بر اساس ادعای MEN منچستریونایتد پیش از پایان فصل سرمربی جدید خود را معرفی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تقریباً در اوایل فصل بود که بعد از نتایج ضعیف سریالی منچستریونایتد تحت هدایت اوله گنار سولسشر، این سرمربی نروژی از هدایت شیاطین سرخ برکنار شد. بعد از این اتفاق شایعات زیادی در مورد سرمربی جدید یونایتد مطرح شد اما نهایتاً این رالف رانگنیک بود که هدایت این تیم را تا پایان فصل برعهده گرفت.

 

رانگنیک تا پایان فصل به عنوان سرمربی شیاطین سرخ فعالیت خواهد کرد. همچنین مرد آلمانی قرار است که بعد از آن به عنوان مدیر ورزشی باشگاه فعالیت کند. بعد از روی کار آمدن رالف رانگنیک نتایج منچستریونایتد بهبود یافته اما هنوز هم این تیم در بهترین فرم خود به سر نمی‌برد و این موضوع باعث شده انتقاداتی نسبت به این سرمربی آلمانی نیز مطرح شود.

 

 

 

 

با این حال هر اتفاقی که رخ دهد منچستریونایتد فصل آینده یک سرمربی جدید خواهد داشت که در این بین گفته می شود مائوریسیو پوچتینو و اریک تن هاگ از بیشترین شانس برای حضور در اولدترافورد برخوردار هستند. در همین راستا رسانه نزدیک به باشگاه منچستریونایتد یعنی منچستر اوینینگ نیوز (MEN) مدعی شده که باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد پیش از پایان فصل جاری نام سرمربی جدید خود را اعلام کند. در واقع نهایتا قرار است که یک سرمربی دائمی برای شیاطین سرخ انتخاب شود.

دیدگاهها