کد خبر : 1805205 | 28 دی 1400 ساعت 14:57 | 34,393 بازدید | 61 دیدگاه

یک ژست جوانمردانه؛

علی‌رغم انتقادات، حرکت تحسین‌برانگیز مسی در قبال لوا

لیونل مسی هرچند به روبرت لواندفسکی رای نداد ولی با علم به اینکه جایزه بهترین بازیکن سال فیفا به ستاره لهستانی رسیده، در مراسم حاضر شده بود.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، شب گذشته برندگان جوایز بهترین های سال فیفا مشخص شدند و بر این اساس روبرت لواندوفسکی عنوان بهترین فوتبالیست مرد سال 2021 را به خود اختصاص داد. او توانست بالاتر از لیونل مسی، محمد صلاح و کریم بنزما این عنوان را به دست بیاورد.

این دقیقا بر خلاف توپ طلای فرانس فوتبال بود که لیونل مسی توانست آرای بیشتری به دست بیاورد و برای هفتمین بار به این جایزه برسد.

 

 

مراسم روز گذشته به صورت آنلاین برگزار شد و نامزدها از منزل خود حضور مجازی داشتند. البته پیش از مشخص شدن برنده نهایی، نامزدها از نتیجه آگاه بودند و برای مثال لیونل مسی می دانست که عنوان بهترین بازیکن سال فیفا به وی نرسیده ولی با این وجود او بیش از یک ساعت پشت آی پد خود نشسته بود و همواره نیز لبخندی بر  لب داشت. 

 

 

اینکه لیونل مسی مطلع بود برنده جایزه نشده ولی به احترام روبرت لواندوفسکی در مراسم حضور داشت، بسیار مورد توجه قرار گرفته و از آن به عنوان یک ژست تحسین برانگیز در قبال ستاره لهستانی یاد شده؛ هرچند که او به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین که حق رای داشت، لواندوفسکی را بین سه نفر برتر خود قرار نداد. حرکت مسی با رونالدو در دو سال گذشته مقایسه شده که ترجیح داده بود در مراسم حضور نداشته باشد چرا که می دانست برنده نشده است.

لواندوفسکی حالا مثل رونالدو دو بار برنده جایزه "The Best" شده و لیونل مسی تنها یک بار سال 2019 این عنوان را کسب کرده است.

 

 

دیدگاهها