کد خبر : 1805252 | 28 دی 1400 ساعت 17:32 | 30,755 بازدید | 23 دیدگاه

نفت بدون کمالوند حذف شد؛

جام حذفی؛ صعود باورنکردنی تیم لیگ دویی به 8 تیم

شاگردان موسی قنواتی توانستند در دیداری خارج از خانه به شگفتی‌سازی خود ادامه دهند و حریف لیگ برتری را از گردونه جام حذفی بیرون انداختند.

به گزارش "ورزش سه" در یکی از مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی امروز خلیج‌فارس ماهشهر، شگفتی‌سازی فصل جدید رقابت‌ها که در مرحله قبلی توانسته بود هوادار تهران را در خانه حذف کند، میهمان نفت مسجدسلیمان بود؛ نفتی‌ها که روزهای بحرانی را بدون سرمربی سپری می‌کنند، امروز اولین مسابقه رسمی بدون حضور فراز کمالوند برگزار کردند.

 

بهمن جهان‌تیغ توانست خیلی زود خلیج‌فارس را در این بازی از نفت پیش بیندازد تا شاگردان قنواتی در مسیر خلق یک شگفتی دیگر قدم بردارند؛ اما اعلام پنالتی به سود نفت و سپس گلزنی عماد میرجوان باعث رقم خوردن گل تساوی شد تا نیمه اول دو تیم با نتیجه مساوی 1-1 به رختکن بروند.

 

در شروع نیمه دوم، دو تیم فرصت‌های برای فروپاشی دوباره دروازه‌ها داشتند که سرانجام روی غفلت مدافعان نفت و اشتباه دروازه‌بان این تیم، مصطفی بداوی در دقیقه 74 توانست گل برتری را برای خلیج‌فارس بزند تا شاگردان قنواتی با کسب پیروزی در بیرون از خانه، دومین حریف لیگ برتری پیاپی را از جام حذفی حذف کنند.

 

تداوم شگفتی‌سازی ماهشهری‌ها باعث شد تا حالا آن‌ها با صعود به جمع 8 تیم برتر، تنها تیم لیگ دویی حاضر در جام حذفی باشند و باید دید در ادامه رقابت‌ها شاگردان قنواتی چه عملکردی را از خود نشان می‌دهند؛ در مقابل نفت MIS هم با شکست خانگی امروز، روزهای بحرانی‌اش تداوم پیدا کرد و حالا باید دید با جدایی کمالوند، تکلیف کادرفنی این تیم در ادامه لیگ برتر چه می‌شود و چه کسی سکاندار جدید نفتی‌ها خواهد بود.

 

تیم فوتبال خلیج‌فارس ماهشهر امروز چهارمین مسابقه خود را در جام حذفی برگزار کرد، آن‌ها ابتدا با انصراف مس کرمان صعود بی‌دردسری از راند دوم رقابت‌ها داشتند و سپس استقلال خوزستان، مدعی صعود به لیگ برتر را حذف کردند و در مرحله قبلی مقابل هوادار تهران به پیروزی رسیدند و امروز هم نفت مسجدسلیمان را کنار زدند تا از یک مسیر پر پیچ و خم بتوانند خود را به جمع 8 تیم برتر جام حذفی برسانند.

دیدگاهها