کد خبر : 1805332 | 29 دی 1400 ساعت 09:56 | 26,612 بازدید | 18 دیدگاه

درگیری خونین بین مدیر پایه و سرمربی نوجوانان پدیده 

درگیری فیزیکی و خونین میان مدیر تیم های پایه پدیده و هم چنین سرمربی تیم نوجوانان این باشگاه مانع از اعزام تیم نوجوانان پدیده به ساری برای ادامه حضور در مسابقات لیگ برتر نوجوانان کشور شده است. 

به گزارش "ورزش سه"، قرار بود تیم نوجوانان پدیده به منظور ادامه حضور در مسابقات لیگ برتر نوجوانان کشور ساعاتی پیش با یک دستگاه اتوبوس راهی ساری شود اما درگیری میان حمید رضا زوهانی مدیر تیم های پایه باشگاه و هم چنین قاسم دهنوی سرمربی این تیم جلوی چشم  بازیکنان مانع از اعزام تیم به ساری می شود و پلیس با حضور در محل درگیری ضمن پایان دادن به این دعوا اتوبوس تیم را راهی پارکینگ می کند. 

 

این طور که بازیکنان تیم نوجوانان پدیده نقل می کنند حمید رضا زوهانی مخالف حضور قاسم دهنوی در اتوبوس حامل اعضای بازیکنان تیم برای سفر به ساری بوده و به همین خاطر به محل اعزام تیم می رود تا مانع از سفر سرمربی به همراه تیم شود. این حضور و اقدام او موجب درگیری فیزیکی می شود و شدت این درگیری به حدی بود که پلیس خبر می کنند و در ادامه پلیس ضمن انتقال اتوبوس به پارکینگ زوهانی و دهنوی را با خود به کلانتری می برد. متاسفانه این درگیری جلوی چشم بازیکنان تیم رخ داد و حتی آنها هم در حمایت از مدیر تیم های پایه و سرمربی وارد دعوا شدند. با توجه به سر صورت خونی حمید رضا زوهانی خبرهای رسیده حاکی از آن است دهنوی در بازداشت بسر می برد و پیش بینی می شود بازیکنان تیم نوجوانان پدیده تا ساعاتی دیگر راهی ساری شوند چرا که آنها در ابتدای فصل هم در یک بازی حاضر نشدند و اگر قرار به تکرار غیبتشان در ساری باشد طبق قوانین به دو پله پایین تر سقوط خواهند کرد.

 

این تصویر حمید رضا زوهانی مدیر تیم های پدیده مشهد است که بعد از درگیری با قاسم دهنوی به این شکل و شمایل در آمده است!

دیدگاهها