کد خبر : 1805355 | 29 دی 1400 ساعت 11:59 | 22,141 بازدید | 18 دیدگاه

بادامکی و پاسخ تند به کنایه‌های سیدعباسی

مدیر فصل گذشته شهر خودرو نسبت به صحبت‌های کنایه‌آمیز روز گذشته سرمربی این تیم پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه" داوود سیدعباسی سرمربی شهر خودرو روز گذشته بعد از حذف تیمش از جام حذفی در مصاف با مس رفسنجان کنفرانس خبری طولانی‌مدتی داشت و در آن بدون آن‌که اسمی را بیاورد، کنایه‌های تندی را به زبان آورد؛ او گفت: بعضی از دوستان که شاید آرزوی خودشان باشد که روی نیمکت لیگ برتر بنشینند، در تیم شهرخودرو روی نیمکت نشستند، چرا الان جایی نیستند؟ چرا الان نمی‌توانند مربیگری کنند؟ اصلا شهرخودرو نیست. شما که ادعا دارید چرا جای دیگر مربیگری نمی‌کنید که فکر می‌کنید بقیه چسبیدند؟

 

سیدعباسی در ادامه کنایه‌های خود گفته بود: اگر شما مربیگری کردید من خودم گفتم سه سال پیش بیا، شما اصلا باورتان نمی‌شد به تمرین شهرخودرو بیایید؛ من به شما زنگ زده بودم به پته پته افتاده بودید که دعوتتان کردم. الان راجع به تیم مصاحبه می‌کنید؟ حکایت آن دیگ است که اگر برای خودشان نجوشد... . در همین حد بماند و خودش بهتر می‌داند چه کسی است.

 

حالا حسین بادامکی که به نظر می‌رسد مخاطب صحبت‌های دیروز سرمربی شهر خودرو بوده، به شدت علیه داوود سیدعباسی موضع‌گیری داشته و با ادبیاتی تند به او تاخته است.

 

کاپیتان سابق پرسپولیس در گفتگو با ایسنا گفته است: اصلا از آقای به ظاهر سرمربی شهرخودرو که ادعای رفاقت با من را داشت، توقع چنین صحبت‌هایی را نداشتم؛ نتایج ضعیف شهرخودرو به عنوان تنها نماینده فوتبال خراسان رضوی در لیگ برتر گویای همه واقعیت‌ها در خصوص نحوه مدیریت رییسِ داوود سیدعباسی است. به هر حال از کسی که متاسفانه حاضر شده اسما نقش سرمربی را در تیم ایفا کند تا بالاخره از فضای بوکان و پارسه و ... جدا شود و به نیمکت لیگ برتری برسد، نباید بیشتر از این هم توقع داشت.

 

بادامکی ادامه داد: مایه تاسف است که در لیگ برتر، یک مالک و فرزند نوجوانش به خود اجازه می‌دهند تا در تمام مسائل، از خرید بازیکن تا تمرین دادن و حتی ارنج کردن تیم دخالت کنند و سرمربی تیم در برابر تمام این دخالت‌ها سکوت می‌کند. به هر حال داوود سیدعباسی کارمند رییسش محسوب می‌شود و مجبور است برای حفظ جایگاهش با وجود نتایج فاجعه‌بار در لیگ برتر و جام حذفی، صحبت‌های عجیبی را مطرح کند که رییسش می‌خواهد.

 

حسین بادامکی در ادامه صحبت‌های جنجالی خود درباره شهر خودرو گفت: سوال من این است که تا چه زمانی قرار است آقای به ظاهر سرمربی و بقیه دوستان در شهرخودرو به جای صحبت در خصوص ثبت ضعیف‌ترین نتایج تاریخ لیگ برتر بهانه بیاورند؟ عادت کرده‌ایم که پس از هر شکست، چه داخل و چه خارج از خانه، دوستان در شهرخودرو، از هیات فوتبال تا اشخاص، زمین، هوا و داور را مقصر قلمداد می‌کنند. واقعا متوجه نمی‌شوم چرا سیدعباسی این مصاحبه را انجام داده چون تابحال هیچوقت در خصوص او صحبت نکرده‌ام.

 

بادامکی با اشاره به سابقه‌اش در فوتبال خراسان گفت: من بازیکن دهداری و ابومسلم‌ بودم. اگر شما و رییستان اجازه دهید، پیشکسوت فوتبال این استان محسوب می‌شوم و فارغ از اینکه رییس هیات فوتبال این شهر هستم، هواداران فوتبال خراسان توقع دارند نسبت به ضعیف‌ترین نتایج تاریخ فوتبال ایران که حاصل مدیریت عجیب دوست و رییس شماست بی‌تفاوت نباشم!

 

 

وی افزود: موفقیت او آرزوی قلبی من است چون از بد حادثه بقای تنها نماینده لیگ برتری خراسان رضوی به سرنوشت او گره خورده‌است، اما خواهش می‌کنم که با ادعاهای واهی از پاسخگویی فرار نکند. آنقدر به نان و نمکی که با هم خورده‌ایم و رفاقتی که داشتیم پایبند بودم که حتی بعد از اینکه دیدم چنین حرف‌هایی را بر زبان آورده، سعی کردم با او تماس بگیرم و دلیل اظهاراتش را جویا شوم.

 

بادامکی گفت: متاسفانه سیدعباسی پاسخی به تماس‌های من نداد و در نهایت از طریق سلمان تاجدار به او پیغام دادم. من نه آرزوی نیمکت لیگ برتری دارم و نه حاضرم برای رسیدن به این نیمکت و سرمربی‌گری تن به هر کاری بدهم. چه بسا که اگر کارهایی که سیدعباسی انجام داده را انجام می‌دادم هدایت تیم‌های بزرگ‌تری را برعهده می‌گرفتم.

 

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: باز هم سعی می‌کنم آقای به ظاهر سرمربی را درک کنم چون او مجبور است برای حفظ رویایش و نیمکت لیگ برتری تبدیل به دهان رییسش شود، همانطور که به خاطر داریم آن روزهایی که به عنوان کمک مربی در شهرخودرو حضور داشت، موبایلش دائما روشن بود تا پیغام‌ها و توصیه‌های فنی حمیداوی را به دوستان برساند.


وی افزود: خیلی از مسائل را دلم نمی‌خواهد باز کنم، اما به هر حال برای سیدعباسی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که با وجود نتایج فوق‌العاده ضعیفی که کسب کرده، در ادامه راه معجزه شود و تنها نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر بماند. این تیم با این مالک و سرمربی، قطعا برای بقا به چیزی فراتر از شانس نیاز دارد چون هیچ‌یک از پارامترهای موفقیت، از دانش مدیریتی و بار فنی تا مسائل دیگر را ندارد.

 

بادامکی توصیه‌ای هم برای سرمربی شهر خودرو داشت و گفت: نباید فراموش کند که ما از خانواده فوتبال هستیم و در نهایت در این فوتبال خواهیم‌ماند و قرار است کار کنیم، اما آنهایی که این روزها سنگشان را به سینه می‌زند، کارنامه و رزومه‌شان مشخص است و به زودی از فوتبال خواهندرفت.

 

او در پایان صحبت‌هایش انتقادی هم از مسئولان استانی داشت و گفت: اتفاقات عجیب در شهرخودرو علاوه بر مدیریت فاجعه بار حمیداوی و دانش فنی پایین دوستان، ناشی از بی توجهی مدیران و مسئولان استان هم هست. اگر مدیران استانی زودتر به وضعیت تیم رسیدگی می کردند شاهد این نبودیم که هر روز صحبتی را آقایان مطرح کنند و جنجال به راه بیاندازند تا از پاسخگویی نسبت به نتایج فرار کنند.

دیدگاهها