کد خبر : 1805374 | 29 دی 1400 ساعت 13:23 | 4,904 بازدید | 1 دیدگاه

شهرداری ارومیه، بدهی خود را تسویه نکرده است

داورزنی: تیم اصلی راهی بازی‌های آسیایی می‌شود

رئیس فدراسیون والیبال گفت:‌ شهرداری ارومیه با داشتن بدهی،‌ نمی‌تواند در رویدادهای بین المللی شرکت کند و ما انتظار داریم استاندار، شورای شهر ارومیه و باشگاه شهرداری سریع‌تر، بدهی خود را تعیین تکلیف کند.

به گزارش "ورزش سه" از تسنیم، محمدرضا داورزنی در مورد وضعیت تیم شهرداری ارومیه برای میزبانی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در سال 2022 اظهار داشت: تیم شهرداری ارومیه و چند تیم دیگر ایران به مربی و بازیکنان خارجی و پیشین خود بدهکار هستند. با توجه به اینکه تیم شهرداری ارومیه، خواهان میزبانی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا شده، نامه‌ای به این تیم ارسال کردیم تا بدهی خود را پرداخت و به اصطلاح پنجره، این تیم باز شود.

 

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: ما باید 2 ماه قبل از شروع تورنمنت، تکلیف و جزئیات میزبانی خود را به اطلاع کنفدراسیون والیبال آسیا و تیم‌های شرکت‌کننده برسانیم. به همین خاطر تا پایان دی ماه به شهرداری ارومیه فرصت دادیم تا بدهی خود را تسویه کند. روز گذشته نیز نامه‌ای به اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ارسال کردیم و دوباره متذکر شدیم که اگر بدهی خود را پرداخت نکنند، امکان میزبانی ارومیه در این مسابقات وجود ندارد و باید میزبانی به شهر دیگری بدهیم. ما به هیچ عنوان نمی‌خواهیم امتیاز میزبانی را از دست بدهیم.

 

داورزنی تصریح کرد: شهرداری ارومیه با داشتن بدهی،‌ نمی‌تواند در رویدادهای بین المللی شرکت کند. انتظار داریم که استاندار، شورای شهر ارومیه و باشگاه شهرداری سریع‌تر، بدهی خود را تعیین تکلیف کند. متاسفانه تاکنون اقدامی در این مورد انجام نشده است.

وی در مورد حضور تیم ملی والیبال بانوان ایران در بازی‌های آسیایی گفت: یکی از اولویت‌های ما این است که تیم ملی والیبال زمان ایران در بازی‌های آسیایی شرکت کند. ستاد بازی‌های آسیایی باید درخواست ما را در این مورد تایید کند ولی ما از وزیر و رئیس کمیته ملی المپیک خواسته‌ایم  تا علاوه بر والیبال، تیم‌های ملی زنان سایر ورزش‌ها مثل بسکتبال، هندبال و فوتبال نیز در بازی‌های آسیایی شرکت کنند.

 

داورزنی در مورد کاندیداتوری هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: من فعلا فقط به والیبال فکر می‌کنم. موفقیت ما در سایه همدلی است و نباید این همدلی از بین برود.

 

رئیس فدراسیون والیبال در پایان تاکید کرد که ترکیب اصلی تیم می والیبال در بازی‌های آسیایی 2022 شرکت خواهد کرد.


بازی‌های آسیایی 2022 از 19 شهریور تا 3 مهر 1401 برگزار خواهد شد و تیم ملی والیبال باید از روز 4 شهریور 1401 در مسابقات قهرمانی جهان در روسیه شرکت کند.

دیدگاهها