کد خبر : 1805431 | 29 دی 1400 ساعت 18:24 | 30.6K بازدید | 13 دیدگاه

مدافع جوان بارسا در آستانه انتقال به والنسیا

به نظر می‌رسد که اسکار مینگسا در آستانه انتقال به والنسیا قرار گرفته است.

مدافع جوان بارسا در آستانه انتقال به والنسیا

به گزارش "ورزش سه"، در این مقطع می‌توان گفت که روز آرامی در نوکمپ وجود ندارد. باشگاه بارسلونا به دنبال متعادل سازی حساب های خود است و می خواهد ترکیب بازیکنانش را به خوبی تنظیم کند. بیشتر بحث در باشگاه کاتالانی پیرامون جدایی عثمان دمبله است اما حالا مشخص شده که اسکار مینگسا نیز در آستانه ترک نوکمپ قرار دارد.

 

بارسلونا و والنسیا در حال مذاکره برای دستیابی به توافق هستند، با این ایده اولیه که این انتقال بدون گزینه خرید تا پایان این فصل خواهد بود.  دستمزد این مدافع که البته چندان بالا هم نیست، می تواند با تفاهم دو باشگاه پرداخت شود.

 

 

1684034

 

 

از طرفی به نظر می رسد که ژاوی هرناندز حساب ویژه‌ای روی اسکار مینگسا باز نمی ‌کند. اگرچه این بازیکن در مجموع به لحاظ بیشترین دقایق حضور در میدان با 1043 دقیقه دوازدهمین بازیکن بارسا از این حیث محسوب می شود اما از زمان سرمربیگری ژاوی در بلوگرانا تنها 379 دقیقه به میدان رفته است.

 

از طرفی به نظر می‌رسد که باشگاه والنسیا نیز به شدت شرایط جذب یک مدافع را بررسی می‌کند و آنها اسکار مینگسا را گزینه مناسبی در این راه می بینند؛ همه فاکتورهایی که باعث شده نهایی شدن این انتقال بسیار محتمل به نظر برسد.

دیدگاهها