کد خبر : 1805548 | 30 دی 1400 ساعت 13:23 | 13,587 بازدید | 6 دیدگاه

بالاخره بازیکنان صنعت‌نفت پول گرفتند

پس از ماه‌ها عدم دریافت واریزی از سوی باشگاه، بازیکنان صنعت امروز 10 درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کردند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه صنعت‌نفت روزهای خوبی را سپری نمی کند. بازیکنان این تیم به دلیل مشکلات شدید مالی و عدم دریافت مطالبات خود طی ماه‌های گذشته، در آستانه فسخ قرارداد با این تیم قرار دارند و مشکلات مالی سبب شد تا بازیکنان این تیم با تحریم تمرینات، حتی در دیدار جام حذفی برابر خیبر خرم‌آباد شرکت نکنند و تیم امید آنها به مصاف حریف خود برود.

 

طالب ریکانی کاپیتان صنعت نفت و شروین بزرگ مهاجم این تیم از جمله بازیکنان مطرحی هستند که به دلیل عدم دریافت حقوق خود، تا آستانه فسخ قرارداد با برزیلی های ایران نیز پیش رفتند و حتی شایعاتی درخصوص پیشنهاد سرخابی های پایتخت به آنها نیز منتشر شد.

 

با این حال خبر رسیده که امروز به میزان 10 درصد از قرارداد بازیکنان صنعت‌نفت، به حساب آنها واریز شده تا پس از چندین ماه عدم دریافتی، بالاخره اعضای این تیم نیز بتوانند مبلغی را از مدیران باشگاه دریافت کنند.

 

امروز نیز علیرضا منصوریان از برگزاری تمرینات تیم خبر داد و مدعی شد اتفاقات خوبی قرار است برای آبادانی ها رخ بدهد. باید دید پس از واریز این 10 درصد از مطالبات بازیکنان صنعت نفت، مدیران باشگاه چه زمانی موفق به پرداخت باقیمانده حقوق معوقه اعضای این تیم خواهند شد.

دیدگاهها