کد خبر : 1805558 | 30 دی 1400 ساعت 14:27 | 19,534 بازدید | 17 دیدگاه

استقلال با مدیربرنامه‌های میلیچ تسویه کرد

باشگاه استقلال طلب مدیربرنامه های ستاره کروات سابق خود را پرداخت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از پرونده های شکایت خارجی استقلال مربوط به مدیربرنامه های هرویه میلیچ بازیکن کروات بود. اگرچه خود این بازیکن هم به فیفا شکایت کرده اما بخشی از بدهی های باشگاه مربوط به مدیربرنامه هایش بود.


بر اساس توافق مدیران سابق استقلال با مدیربرنامه های میلیچ این شخص باید مبلغ 40 هزار دلار از باشگاه استقلال دریافت می کرد که به این خاطر شکایتش را در فدراسیون جهانی ثبت کرده بود.


با خسارت تاخیر دیرکرد که تقریبا دو سال از آن گذشته این مبلغ به بیش از 52 هزار دلار رسید اما مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال برای توافق با او اقدام کرد. در نهایت با رایزنی های صورت گرفته در حالی که طرف مقابل می توانست بیش از 60 هزار دلار از استقلال دریافت کند اما او با 25 هزار دلار رضایت داد و پرونده اش مختومه شد.


استقلالی ها حالا باید برای ورود به بخش دوم پرونده مطالبات میلیچ و دفاع از لایحه مورد نظر خودشان در خصوص طلب خود این بازیکن آماده باشند.


گفتنی است؛ میلیچ از فیفا حدود 550 هزار دلار درخواست کرده اما باشگاه استقلال زیر بار این مبلغ نمی رود و به همین خاطر دفاعیات خود را به فیفا مستند کرده و منتظر حکم نهایی است.

دیدگاهها