کد خبر : 1805566 | 30 دی 1400 ساعت 15:55 | 19,835 بازدید | 5 دیدگاه

پابلو سارابیا:

همیشه با امباپه در مورد رئال شوخی می‌کردیم

پابلو سارابیا که دو فصل در پی اس جی هم تیمی کیلیان امباپه بود، در مورد شایعات انتقال او به رئال صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه رئال مادرید در روزهای پایانی نقل‌وانتقالات تابستانی اخیر سه پیشنهاد برای به خدمت گرفتن امباپه به PSG داد که همگی از جانب این باشگاه فرانسوی رد شد. رئالی‌ها که در آخرین تلاش خود پیشنهادی 200 میلیون یورویی به پاریسی‌ها دادند، حالا می‌توانند با این ستاره فرانسوی به طور قانونی وارد مذاکره شوند و پیش‌قرارداد امضا کنند تا او را در تابستان آینده به‌عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرند.

 

 

 

 

پی اس جی اما هنوز ناامید نشده و اخیرا قراردادی دو ساله را به او پیشنهاد داده ولی پاسخی دریافت نکرده است. در رئال از جذب امباپه اطمینان دارند ولی در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست.

 

 

 

 

پابلو سارابیا بال اسپانیایی پی اس جی که قرضی برای اسپورتینگ لیسبون بازی می کند و محصول آکادمی فوتبال رئال است، در مصاحبه با مارکا و در مورد امباپه گفت:« واقعا نمی دانم او در نهایت به رئال خواهد رفت یا خیر. شش ماه دیگر همه چیز مشخص می شود و این داستان پایان خواهد یافت. از روزی که او راهی پی اس جی شد، گمانه زنی ها در مورد انتقالش به رئال شنیده می شد و تا به امروز نیز ادامه دارد. به شخصه ایده ای در این مورد ندارم و معتقدم کیلیان خودش بهترین تصمیم را خواهد گرفت.»

 

سارابیا ادامه داد:« در پی اس جی همیشه با کیلیان در مورد رئال شوخی می کردیم ولی خودش هرگز بروز نمی داد که بالاخره قرار است بماند یا به رئال برود. او به زودی یک تصمیم خواهد گرفت و هر چه به صلاحش باشد، همان کار را انجام خواهد داد. برای کیلیان همیشه بهترین ها را آرزو می کنم.»

 

 

دیدگاهها