کد خبر : 1805579 | 30 دی 1400 ساعت 16:40 | 17,371 بازدید | 6 دیدگاه

افزایش تعداد تماشاگران دیدار ایران – عراق

دیدار ایران – عراق 7 بهمن در استادیوم آزادی با حضور 12 هزار تماشاگر برگزار خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، پیش ازاین قرار بود این دیدار با حضور 10 هزار تماشاگر برگزار شود و از این تعداد 8 هزار بلیط برای آقایان و 2 هزار بلیط برای بانوان در نظر گرفته شده بود. با افزایش تعداد تماشاگران این دیدار بدون شک بلیط های بیشتری به خانم ها فروخته خواهد شد. احتمالا 2500 یا 3000 هزار بلیط برای خانم ها در نظر گرفته خواهد شد.

 

فدراسیون فوتبال بعد از اعلام اینکه 10 هزار تماشاگر می توانند با حضور در استادیوم آزادی دیدار ایران در برابر عراق را تماشا کنند تلاش زیادی کرد تا تعداد تماشاگران این دیدار را با موافقت مدیران بالادستی افزایش دهد و در نهایت موفق به انجام این کار شد و همان طور که اشاره شد 12 هزار تماشاگر می توانند با حضور در استادیوم آزادی مصاف ایران – عراق را تماشا کنند.

 

در حالی 12 هزار تماشاگر برای بازی ایران – عراق می توانند وارد استادیوم آزادی شوند که مدیر حراست وزارت ورزش چندی پیش گفته بود حضور 30 درصدی تماشاگران از سوی وزارت کشور به استانداری ها ابلاغ شده است و با توجه به گنجایش استادیوم آزادی 23 هزار تماشاگر می توانستند برای خرید بلیط دیدار ایران – عراق برنامه ریزی کنند. به نظر می رسد با توجه به جهش ویروس کرونا از نوع امیکرون و از سویی حضور خانم ها در استادیوم آزادی موجب شده تا تنها با حضور 12 هزار تماشاگر در این دیدار موافقت شود تا برای جانمایی تماشاگران و هم چنین نظارت بر آنها کار آسان تری پیش رو داشته باشند.

دیدگاهها