کد خبر : 1805665 | 01 بهمن 1400 ساعت 00:45 | 13,933 بازدید | 21 دیدگاه

خیلی خوشحالم

آنچلوتی: در بهترین زمان شخصیت‌مان را نشان دادیم

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید پس از برتری دراماتیک بر الچه به ستایش از بازیکنانش پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"،  رئال مادرید امشب در ورزشگاه مارتینس والرو، در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا مقابل الچه صف‌آرایی کرد و با نتیجه 1-2 به برتری رسید.

 

 

 

 

این بازی در طول 90 دقیقه گلی در بر نداشت و در 30 دقیقه وقت اضافه دنبال شد. در پایان نیمه نخست وقت اول، گونسالو وردو در دقیقه 104 دروازه کهکشانی‌ها را گشود و رئال مادرید را در آستانه حذف قرار داد. با این حال شاگردان کارلو آنچلوتی به این دیدار بازگشتند و با گلزنی ایسکو و ادن هازارد در دقایق 108 و 115، پیروز این مسابقه دشوار شدند.

مارسلو در دقیقه 102 از زمین اخراج شد تا قهرمان سوپرجام اسپانیا حدود 20 دقیقه را با 10 بازیکن سپری کند. همچنین پره میا که در دقیقه 79 وارد زمین شده بود، در دقیقه 2+120 با کارت زرد دوم داور مواجه و از زمین اخراج شد.

 

 

 

 

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی گفت:« خیلی خوشحالم و این دیداری بود که شاید بیشترین شادی را به من بخشید. تیمی باکیفیت و فداکار دارم. با شخصیت و قدرتمند. تیمی که هرگز پا پس نمی کشد. این مهمترین فاکتور بازی امشب بود. سپس می توان در مورد مشکلاتی که در جریان بازی با آنها مواجه شدیم نیز صحبت کرد. بازی سختی بود و هر چه می زدیم به در بسته می خورد ولی تیم شخصیتش را در بهترین زمان نشان داد.»

 

 

 

 

 

کارلتو ادامه داد:« تیم امشب عالی جواب داد و به خصوص برای ایسکو و ادن هازارد خوشحالم که با گل های خود باعث برتری ما شدند. هر دو امسال فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرده اند ولی امشب نشان دادند که شایسته اعتماد هستند. حدس می زدم ممکن است بازی به وقت اضافه کشیده شود و برای این مهم آمادگی داشتیم.

یکشنبه برابر همین تیم در لالیگا بازی داریم. الچه تیمی فوق العاده است و قطعا بازی دشواری انتظارمان را می کشد. ما ولی آماده کسب یک پیروزی دیگر هستیم.»

 

دیدگاهها