کد خبر : 1805672 | 01 بهمن 1400 ساعت 02:15 | 70.7K بازدید | 35 دیدگاه

آنسو در آغوش ژاوی

تکرار تراژدی، مصدومیت ا‌شک‌بار آنسو فاتی (عکس)

آنسو فاتی که در نیمه نهایی سوپرکاپ برابر رئال به میادین برگشته بود، امشب برابر بیلبائو بار دیگر مصدوم شد.

به گزارش "ورزش سه"، بیلبائو و بارسا از یک هشتم نهایی کوپا دل ری امشب در سن مامس به مصاف هم رفته اند و بازی در 90 دقیقه وقت عادی با تساوی 2-2 خاتمه یافت.

پدری با گل دقیقه 93 خود باعث شد تا بارسا از شکست فرار کرده و بازی به دو وقت اضافه کشیده شود.

6 دقیقه از وقت اضافه اول گذشته بود که آنسو فاتی تقاضای تعویض کرد. ستاره گلزن بارسا که در نیمه دوم وارد زمین شده بود، به دلیل مصدومیت عضلانی نتوانست به کار ادامه دهد و با چهره ای غمگین و در حالی که یقه پیراهن را به دهان گرفته بود، مستقیم به رختکن رفت. کنار زمین ژاوی فاتی را در آغوش گرفت و سعی در دلداری دادن به ستاره جوان داشت.

 

 

 

 

این برای چهارمین بار در فصل جاری است که فاتی مصدوم می شود و به نظر مدتی دیگر را باید به دور از میادین بماند. خبری بد برای بارسا و فاتی که گمان می رفت پس از دو ماه ریکاوری در حال بازگشت به فرم خوب خود است. فاتی آبان ماه سال گذشته نیز به دلیل مصدومیت ادامه فصل را از دست داده بود. این مصدومیت جدید، ضربه روحی شدیدی برای فاتی و بارسا خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

پزشکان پیش از این هشدار داده بودند که او باید بسیار مراقب مصدومیتی که به آن دچار شده بود باشد و توصیه کرده بودند که در ترکیب اصلی قرار نگیرد اما حتی عمل کردن به این توصیه هم فایده نداشت.

آزمایش‌های نهایی قرار است روز جمعه روی این بازیکن انجام شود اما پیش‌بینی‌های اولیه منفی است و به نظر می‌رسد که او از ناحیه ماهیچه دو سر ران پای چپش دچار مصدومیت جدی شده است که احتمالا باعث دوری چهار تا شش هفته‌ای او از میادین می‌شود.

 

دیدگاهها