کد خبر : 1805694 | 01 بهمن 1400 ساعت 10:40 | 7,966 بازدید | 1 دیدگاه

کین: تاتنهام باید از حضور بهترین مربی دنیا استفاده کند

هری کین، ستاره تاتنهام، از هم تیمی‌هایش خواست که از حضور بهترین مربی دنیا استفاده کنند.

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام در چند فصل گذشته و پس از جدایی مائوریسیو پوچتینو از این تیم شرایط خوبی را در لیگ برتر تجربه نکرده و موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان هم نشده است.

با این حال به نظر می‌رسد که کونته در حال تغییر این شرایط است و تجربه او در کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی باعث شده که تاتنهام هم روند رو به رشدی را تجربه کند.

کین در مصاحبه با اسکای اسپورت در این باره اظهار داشت:« کونته یکی از بهترین سرمربیان دنیا است. ما در چند سال اخیر به اهدافی که داشتیم نرسیدیم. کار کردن با او فرصت بسیار بزرگی است و ما باید از آن استفاده کنیم. او سرمربی‌ای است که توقع زیادی دارد. او هرکاری بتواند می‌کند و ما باید به خوبی به او واکنش نشان دهیم و همه به سختی تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم. این هدف نهایی همه در این باشگاه است.»

 

 

کاپیتان تیم ملی انگلیس درباره علت شرایط فعلی تاتنهام گفت:« بازیکنان بسیاری می‌آیند و می‌روند و این موضوعی کمی باعث ایجاد آشفتگی در تیم می‌شود. مربیان هم می‌آیند و می‌روند و کمی زمان می‌برد تا بتوان با شرایط سازگار شد.»

او درباره سختی رقابت در لیگ برتر انگلیس اضافه کرد:« واقعیت این است که در لیگ برتر انگلیس تیم‌های بسیاری هستند که نمایش خیلی خوبی دارند و همه سعی می‌کنند در جمع شش تیم برتر قرار بگیرند. حداقل هشت یا 9 تیم خوب برای این جایگاه‌ها می‌جنگند. اگر همه چیز درست نباشد، تیم شما عقب می‌افتد و این اتفاقی است که برای ما رخ داد. بنابراین باید مراقب باشیم که بار دیگر از حریفان عقب نیفتیم.»

دیدگاهها