کد خبر : 1805763 | 01 بهمن 1400 ساعت 14:39 | 36,651 بازدید | 53 دیدگاه

نگفتم که استادیوم برنابئو بسازید؛

گل‌محمدی: درویش از مشکلات پرسپولیس اطلاع نداشت

سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید که درباره شایعه استعفا بعدا صحبت خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با فولاد حضور یافت و درباره این دیدار گفت: فردا یکی از مهمترین بازیهای فصلمان را در پیش داریم و مقابل یک تیم خیلی خوب در فاز دفاعی و هجومی بازی خواهیم کرد. فکر می‌کنم یکی از تیمهای خوب لیگ هستند و بازی کردن جلوی این تیم برای هر تیمی دشوار است. ما هم شرایط خوبی از نظر فنی داریم و باتوجه به بازی خوب مقابل ذوب آهن انجام دادیم و نتیجه خوبی گرفتیم، باید همان روند را ادامه دهیم و همان بازی را انجام دهیم.

 

* فولاد به ما فضا نمی‌دهد

وی افزود: فولاد فضای زیادی را در اختیار ما نخواهد گذاشت اما باید سعی کنیم از کمترین فضا و فشردگی حریف بهترین استفاده را کنیم. باید بتوانیم توپ را خوب به جریان بیاندازیم و از عمق یا کناره‌ها به دروازه حریف نزدیک شویم. بازی راحتی برای هر دو تیم نخواهد بود و باتوجه به بازیکنانی که در هر دو تیم وجود دارد، شاهد یک بازی فنی و تاکتیکی از سوی هر دو تیم خواهیم بود. باید سه امتیاز را باتوجه به شرایط جدول کسب کنیم و این سه امتیاز خیلی به ما کمک خواهد کرد. با تمام وجود و انگیزه بالا، می‌رویم که یک بازی خوب را انجام دهیم و سه امتیاز را کسب کنیم.

 

* درباره استعفا حرفی ندارم

او در مورد شایعه استعفا از سرمربیگری سرخ‌ها گفت:‌ما فردا یک بازی خیلی مهمی را پیش رو داریم و صحبت‌های مطرح شده، چیزی جز بهم زدن تمرکز برای ما نخواهد داشت. اجازه بدهید فردا با تمرکز بالا برویم بازی کنیم و به این سوالات بعدا پاسخ خواهیم داد.

 

* نباید در ضدحملات غافلگیر شویم

سرمربی سرخپوشان در مورد نمایش دفاعی حریف عنوان کرد: وقتی توپ داریم و حمله می‌کنیم خیلی مهم است که نفرات عقب زمین، تمرکز زیادی در انتقال حریف از دفاع به حمله داشته باشند. باید باهوش و هوشیار باشیم نسبت به زمانی که خودمان توپ داریم. باید نزدیک و کنار حریف باشیم تا غافلگیر نشویم. آنها در انتقال سرعتی هستند و می‌توانند زیر فشار بازی را در بیاورند. باید بتوانیم در زمین حریف فشار خوبی روی توپ داشته باشیم و با عملکرد خوب دفاعی، انتقال به دفاع را نظم بدهیم.

 

* مدیران 8 ماه اخیر به ما بی توجه بوده‌اند

یحیی راجع به صحبتش با درویش گفت: دیشب صحبتی با درویش داشتم و امروز هم به تمرین خواهند آمد تا با بچه‌ها صحبت کنند. قرار است فردا یک پرداختی به بچه‌ها داشته باشند و صحبت‌های زیادی درباره این مسائل شده. بحث ما مالی نیست، بحث ما بی تفاوتی و بی خیالی و بی توجهی است که در این 7-8 ماه اخیر پس از قهرمانی ما در لیگ برتر وجود داشته است. مشکل ما این است و دنبال حداقل‌ها هستیم. سه ماه است که زمین تمرین می‌خواهیم و نگفتیم استادیوم برنابئو می‌خواهیم. زمین تمرین می‌خواهیم تا تمرین کنیم و این را برای خود پرسپولیس خواستیم. توقع زیادی از مسئولین نداریم، بالاخره پرداختی‌ها به موقع نیست اما دیر یا زود حداقل بدهند. در شش ماه اخیر 20 درصد پرداختی داشته‌اند. بحث تیم است و این تیم 40-50 میلیون هوادار دارد، بعضی ها می‌گویند آدم پولکی هستیم اما واقعا اینطور نیست و زندگی خودمان را برای این تیم گذاشتیم. بچه‌ها مشکلات کوچک و بزرگی که دارند اما همه وجودشان را برای تیم گذاشتند و تمرین می‌کنند و بازی می‌کنند. کسانی که از بیرون نگاه می‌کنند اصلا فکر نمی‌کنند تیم مشکلاتی دارد. ما دنبال این هستیم که حداقل ها را برای باشگاه، تیم، بچه‌ها و کادر فراهم کنیم تا حداقل انتظارات را تا حدودی برآورده کنیم.

 

* درویش یک پرسپولیسی قدیمی است

گل‌محمدی در ادامه صحبت‌هایش گفت: این اصلا خواسته زیادی نیست و دنبال این هستیم امکانات خوبی به وجود بیاید و بچه‌ها با آرامش خاطر بازی کنند. ما به هرکسی می‌گوییم دنبال زمین تمرین هستیم و انقدر پول داده‌اند و تیممان مدیرعامل و هیئت مدیره ندارد، اصلا باور نمی‌کند! این اتفاقات رخ داده دردناک است. بعضی‌ها می‌گویند ما با آقای درویش زاویه و مشکل شخصی داریم اما اصلا اینطور نیست. او یک پرسپولیسی قدیمی است و همه او را می‌شناسند و کسی است که دوست دارد به پرسپولیس کمک کند و تازه آمده و باید شرایط کار را برایش فراهم کنند. خودشان هم می‌دانند انتظارات بالاست و خیلی از مشکلات را واقعا نمی‌دانست و وقتی آمد در جلسه تازه فهمید که اینجا چه خبر است. انتظار ما این است که هرچه زودتر این مشکلات برطرف شود.

 

* درباره نقل و انتقالات حرفی ندارم

سرمربی قرمزها در مورد برنامه اش برای تقویت تیم عنوان کرد: همه تیم‌ها در نیم فصل و شروع فصل تغییراتی خواهند داشت و در همه تیمهای دنیا این اتفاق رخ می‌دهد تا بر اساس نقاط ضعف و قوت، بعد از بازی فردا نسبت به این مسائل صحبت می‌شود و قبلا هم صحبت کردیم. اتفاقاتی رخ خواهد داد اما ما وقتی دنبال بازیکنی باشیم در رسانه مطرح نمی‌کنیم و این را در باشگاه مطرح خواهیم کرد. این بیشتر حدس و گمانه زنی است و همیشه در نقل و انتقالات و اطراف تیمهای بزرگ وجود دارد. روی اسامی اصلا صحبت ندارم چون خیلی اسامی زیادی مطرح شده که نباید روی آن صحبت کنیم.

 

او در مورد صحبتهای مطرح شده راجع به ذوالفقارنسب و اینکه آیا او می‌تواند موثر باشد یا خیر؟ گفت: این صحبت‌ها در کنفرانس مطبوعاتی خوب نیست و باید درباره بازی صحبت کنیم.

 

* فولاد تشکیلات و امکانات خوبی دارد

گل‌محمدی در مورد دو بازی متوالی با فولاد توضیح داد: تیم فولاد با همین تیم فعلی اش قهرمان حذفی شده و کیفیت خوبی دارد. آنها تشکیلات و امکانات خوبی دارند و آقای نکونام هم تاثیرات مثبت خود را روی تیم گذاشته و می‌دانیم که یک تیم بانظمی است. فکر می‌کنم بازی فردا برای ما از همه چیز مهمتر است و مهمترین بازی فصل ما، دیدار فرداست. درباره سوپرجام فرصت هست که صحبت کنیم.

 

او در پایان گفت که رادوشوویچ، عالیشاه، پاکدل و آل کثیر غایبان پرسپولیس هستند و همچنین کسب امتیاز توسط تیم ملی زنان را هم تبریک گفت.

دیدگاهها