کد خبر : 1805888 | 02 بهمن 1400 ساعت 10:31 | 4,918 بازدید | 2 دیدگاه

عزم جدی سرمربی هلندی؛ امارات را دستکم نگیرید 

فن مارویک برای صعود امارات به جام جهانی بسیار امیدوار است و برای این کار می‌خواهد مقابل سوریه و سپس ایران به پیروزی برسد.

به گزارش "ورزش سه"، امارات، یکی از حریف‌های ایران در راه رسیدن به جام جهانی نتایج چندان خوبی تا اینجای کار کسب نکرده و با سه تساوی، دو شکست و یک پیروزی با 6 امتیاز در رتبه سوم جدول پس از ایران و کره جنوبی قرار گرفته است. این کشور رقابت سختی با سوریه، لبنان و عراق برای در اختیار داشتن جایگاه سوم و شانس صعود به جام جهانی در پیش دارد و سرمربی هلندی این تیم برای کسب نتایج خوب مقابل سوریه و سپس ایران امید زیادی دارد.

 

فن مارویک سرمربی هلندی تیم ملی امارات تاکید کرد اعتماد زیادی به توانایی بازیکنان این تیم دارد و می‌خواهد از دو بازی حساس مقابل سوریه و ایران که در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی برگزار می‌شود با نتایج خوبی بگذرد.

 

مارویک در گفت‌وگو با بازیکنانش در اردوی آماده‌سازی دبی پیش از شروع تمرینات بیان کرد: پیروزی در دو دیدار پیش‌رو شانس صعود به مرحله بعد را افزایش می‌دهد. از شما می‌خواهم تلاش و تمرکز بیشتری در این برهه داشته باشید تا سطح فنی بالایی را در بازی‌ها از شما ببینم. همچنین برای زنده نگه داشتن شانس صعود به پیروزی نیاز داریم‌. بازیکنانی که الان در اردو حضور دارند از لحاظ استعداد و سطح فنی چیزی از هم‌تیمی‌های غایب‌شان در این اردو کم ندارند. 

 

تمرینات این تیم در ورزشگاه باشگاه الوصل با سه چهره جدید برگزار می‌شود و بازیکنان جدیدی جایگزین نفراتی مثل محمد العطاس، شاهین عبدالرحمن، سالم سلطان شده‌اند. کادر فنی امارات بازیکنان را از نظر فنی و بدنی برای بازی برابر سوریه آماده می‌کند و مارویک برای خط دفاعی تیمش برنامه جدیدی دارد تا در مقابل خط حمله قوی سوریه با بازیکنانی چون عمر سوما و عمرخربین مقاومت کند.

دیدگاهها