کد خبر : 1806018 | 02 بهمن 1400 ساعت 19:43 | 9,629 بازدید | 0 دیدگاه

حضور فکری به بازیکنان نفت انگیزه می‌دهد؛

حسینی: این همه راه آمدیم تا نتیجه بگیریم

سرمربی پیکان امیدوار است نمایش خوبی مقابل نفت مسجدسلیمان داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، سید مجتبی حسینی اظهاراتش در آستانه دیدار پیکان مقابل نفت مسجدسلیمان را اینگونه آغاز کرد: از حضور دوباره در شهر زیبا و بازی در کنار مردم خون‌گرم مسجدسلیمان خوشحال هستم. امیدوارم فردا مسابقه خوبی از هر دو تیم ببینیم و نمایش فنی و تماشاگرپسندی شاهد باشیم و هر تیمی شایستگی داشت، برنده شود.

 

او ادامه داد: تیمی هستیم که مثل نفت مسجدسلیمان با کم‌ترین سرمایه‌گذاری و خرج کردن پول توانستیم یک تیم را جمع و جور کنیم. به نظرم هر دو تیم از نظر شرایط فنی نزدیک بهم باشند و هر تیمی بتواند از موقعیت های خوب بهتر استفاده کند، نتیجه را به دست بیاورد.

 

سرمربی پیکان در خصوص حضور محمود فکری روی نیمکت نفت مسجدسلیمان ابراز کرد: مطمئنا وقتی تغییری روی نیمکت یک تیم اتفاق می‌افتد، بازیکنان آن تیم با انگیزه مضاعف کارشان را انجام می‌دهند و فکر می‌کنم این اتفاق یک مقدار کارمان را سخت خواهد کرد و یک شوک به آن تیم وارد می‌شود.

 

حسینی اضافه کرد: در اینگونه مسابقات باید با کم‌ترین اشتباه کار کنیم و بتوانیم از اشتباهات حریف بهره ببریم. هر دو تیم برای کسب امتیاز می‌آیند و ما هم این همه راه آمدیم تا نتیجه بگیریم. شرایطمان هم در جدول طوری است که امتیاز گرفتن در مسجدسلیمان می‌تواند کمک زیادی به تیم ما کند.

دیدگاهها