کد خبر : 1806045 | 02 بهمن 1400 ساعت 20:44 | 12,310 بازدید | 1 دیدگاه

مطهری: با مشکلات پرسپولیس نای حرف زدن هم نیست

مربی پرسپولیس بعد از برتری تیمش مقابل فولاد، از روحیه شکننده این تیم با توجه به مشکلات خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، حمید مطهری عضو کادرفنی پرسپولیس درباره برتری تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی بسیار سنگینی بود. فولاد تیم قابل احترامی است و در بحث پرس واقعا خوب است. در ایستگاهی و فاز حمله تیم خطرناکی هستند و سعی کردیم کنترل شان کنیم و بازی خودمان را به آنها دیکته کنیم.

 

وی ادامه داد: در 15 دقیقه ابتدایی آنها بهتر بودند که این برمی گردد به مسائل ذهنی بازیکنان ما.

 

مطهری درباره صحنه مشکوک در محوطه جریمه حریف گفت: آنالیزور ما گفت توپ به دستش برخورد کرده و پنالتی بوده اما حالا هر چه داوران تشخیص بدهند.

 

مربی پرسپولیس درباره ماجرای استعفای یحیی گل محمدی هم گفت: شرایط ما بسیار سخت است. خودم دیگر نای حرف زدن ندارم و فقط باید به بچه های خودمان خسته نباشید بگویم که با این شرایط کار می کنند و درود به شرف شان. اما شرایط ما بسیار سخت است.

 

مطهری که از بسته شدن دوباره پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه در خصوص شکایت اوساگوآنا با توجه به همزمانی این خبر با بازی تیمش بی اطلاع بود درباره آن گفت: جدی؟ گل بود به سبزه نیز آراسته شد. من همین الان فهمیدم.

 

وی درباره تقویت تیم در نیم فصل گفت: واقعا خودم مانده ام که چه بگویم. بعد از برد به جای اینکه خوشحال شوم حال و روز ما را می  بینید.

 

مربی پرسپولیس درباره اینکه آیا درویش بعد از حضور در محل تمرین این تیم وعده ای به انها نداده است گفت: اجازه بدهید من دیگر صحبت نکنم و فقط بگویم که امیدوارم همیشه ما را منصفانه قضاوت کنید.

دیدگاهها