کد خبر : 1806068 | 02 بهمن 1400 ساعت 22:01 | 27,804 بازدید | 0 دیدگاه

مهدی شیری تاب نیمکت نشینی نداشت

مهدی شیری که در دومین بازی پیاپی پرسپولیس جایی در ترکیب سرخپوشان نداشت، بعد از حضورش چند حرکت تهاجمی کرد تا آمادگی خود را به رخ بکشد.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع راست پرسپولیس که بعد از 12 بازی پیاپی در ترکیب این تیم، برابر ذوب آهن با استراحت از سوی کادرفنی مواجه شده بود در جدال با فولاد نیز با تصمیم کادرفنی نیمکت نشین شد.

 

بعد از نمایش چند دقیقه ای منوچهر صفروف برابر ذوب آهن که اولین رونمایی این مدافع تاجیک در ترکیب سرخپوشان بود، یحیی گل محمدی ترجیح داد برابر فولاد خوزستان نیز به این بازیکن فرصت بدهد. اتفاقی که البته با توجه به قدرت تهاجمی سمت چپ فولاد خوزستان و نمایش موفق محمدرضا عباسی در این پست به یکی از دغدغه‌های پرسپولیس خصوصا در نیمه اول تبدیل شد و شاگردان نکونام بارها به ایجاد موقعیت از آن جناح پرداختند.

 

گل محمدی البته در اواسط نیمه دوم ترجیح داد برای پوشش این ضعف مهدی شیری را بار دیگر به ترکیب اضافه کند و مانع از نفوذ حریف از این سمت شود. تعویضی که گره گشا نیز شد و پرسپولیس توانست راه نفوذ حریف را از سمت چپ ببندد. شیری در این بازی چند نفوذ هم داشت که در یکی از آنها فرصت فوق العاده ای برای گلزنی داشت که دروازه بان فولاد مانع از دستیابی اش به گل شد.

 

باید دید در دیدارهای آتی شرایط در سمت راست دفاعی پرسپولیس به چه شکل خواهد بود و یحیی گل محمدی از کدام بازیکن در این پست سود خواهد برد و آیا نیمکت نشینی شیری به دلیل پیشنهادی بوده که فولاد رسما برای جذب وی داده شد یا خیر.

دیدگاهها