کد خبر : 1806069 | 02 بهمن 1400 ساعت 22:04 | 3,356 بازدید | 0 دیدگاه

تارتار: تمرکز ذوب آهن روی لیگ برتر است

سرمربی ذوب آهن می‌گوید که بازی با صنعت نفت دیداری پرفشار خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت با خسته نباشید به علیرضا منصوریان و کادرش و همچنین خوشامد به آنها، در خصوص دیدار با صنعت نفت گفت:  بازی‌های امسال بسیار سخت بوده است، تیم‌ها به هم نزدیک هستند و بازی‌ها قابل پیش‌بینی نیست. بازی سختی را پیش‌بینی می‌کنیم، علیرغم مشکلاتی که صنعت نفت داشته، ولی در هفته‌های گذشته نتایج خوبی را کسب کرد و این کار ما را سخت می‌کند.

 

وی در مورد هدف تیمش در لیگ برتر اظهار داشت: ما از جام حذفی حذف شدیم، ولی در لیگ شرایط خوبی داریم و بیشتر تمرکزمان با توجه به نتایجی که سال‌های قبل داشته‌ایم روی لیگ است. دوست داریم در پایان مسابقات جایگاه مناسبی داشته باشیم و به پیروزی برسیم.

 

تارتار با اشاره به نمایش خوب پرسپولیس عنوان کرد:  در مقابل پرسپولیس، آن روز خوب ما نبود و بالعکس پرسپولیس یک نمایش عالی داشت. این تیم را در لیگ امسال اینقدر خوب ندیده بودم و دلیل آن را نمی‌دانم. البته روز بد بچه‌های ما بود و گل زودهنگام در نیمه اول همه برنامه‌های ما را به هم ریخت؛ آن بازی درس خوبی به ما داد و توانستیم از لحاظ روانی روی آن‌ها کار کنیم. امیدواریم بازی توأم با نتیجه باشد.

دیدگاهها