کد خبر : 1806300 | 03 بهمن 1400 ساعت 22:27 | 7,233 بازدید | 4 دیدگاه

تیم مورینیو با برد به استقبال تعطیلات رفت (عکس)

رم موفق شد با ارائه یک نمایش خوب امپولی را با نتیجه 4-2 شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، رم که اخیرا نتایج پرنوسانی کسب کرده بود، امشب در چارچوب هفته بیست و سوم سری‌آ به مصاف امپولی رفت که این دیدار با نتیجه 4-2 به سود شاگردان ژوزه مورینیو خاتمه یافت.

 

رم شروع بهتری داشت و همین موضوع باعث شد که در دقیقه 24 به گل اول دست پیدا کند. بعد از یک کش و قوس توپ در محوطه جریمه امپولی به تامی آبراهام رسید و این بازیکن پس از یک چرخش زیبا دروازه این تیم را باز کرد تا نتیجه 1-0 شود.

 

در دقیقه 33 تامی آبراهام موفق شد گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند. روی ارسال کرنر و بعد از یک کش و قوس‌ ستاره انگلیسی مقابل دروازه امپولی موفق به گلزنی شد تا نتیجه 2-0 شود.

 

در فاصله دو دقیقه سرجیو اولیویرا و نیکولو زانیولو دو بار دیگر دروازه امپولی را باز کردند تا تیم ژوزه مورینیو با نتیجه 4-0 از حریف خود پیش بیفتد و به نوعی در همان اول کار این تیم را یکسره کرده باشد.

 

در نیمه دوم و بر خلاف 45 دقیقه ابتدایی این امپولی بود که عملکرد بهتری داشت و توانست دو بار در دقایق  55 و 72 توسط پینامونتی و بایرامی دروازه رم را باز کند تا این این بازی جذاب نهایتاً با نتیجه 4-2 به سود شاگردان ژوزه مورینیو خاتمه پیدا کند.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهها