کد خبر : 1806311 | 03 بهمن 1400 ساعت 23:25 | 44,276 بازدید | 17 دیدگاه

ماجراجویی اللهیار در چمپیونشیپ

غیررسمی: صیادمنش به هال‌سیتی پیوست

کار پیوستن اللهیار صیادمنش به هال‌سیتی تمام شده است و تنها اعلام رسمی این انتقال باقی مانده است.

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره و پس از تمامی اخباری که در چند روز گذشته پیرامون اللهیار صیادمنش به وجود آمده بود، کار انتقال این بازیکن به هال سیتی تمام شده است و دو طرف بر روی جزییات این انتقال به توافق رسیده اند.

 

آنگونه که تمامی منابع معتبر ترکیه از جمله خبرنگاران معروفی همچون اکرم کونور و یاگیز سابونجو اوغلو و همچنین رسانه های فاناتیک و TRT Sport اعلام کرده اند، اللهیار صیادمنش با مبلغ 4 و نیم میلیون یورو راهی هال سیتی شده است.

 

 

 

 

 

دو تیم فنرباغچه و هال سیتی برای این انتقال به توافق کامل رسیده اند و باشگاه انگلیسی موظف شده است که 50 درصد از مبلغ فروش اللهیار در آینده را به فنرباغچه بپردازد.

 

آجون ایلیجالی مجری معروف ترک که چندی پیش باشگاه هال سیتی را خریداری کرد، اللهیار را از فنرباغچه خریداری کرد. او همچنین قصد دارد چند بازیکن دیگر این تیم ترکیه ای از جمله میها زایچ را به خدمت بگیرد.

 

 

 

 

صیادمنش یک سال و نیم گذشته را در زوریا لوهانسک اوکراین پشت سر گذاشت و موفق شد در 24 بازی 9 بار گلزنی کرده و 4 پاس گل بدهد. این بازیکن در سال 2019 از استقلال به فنرباغچه پیوست و طبق توافقی که میان آبی های پایتخت و تیم ترکیه ای صورت گرفته، 20 درصد از این انتقال به استقلال خواهد رسید.

 

 

 

 

هال سیتی اکنون در رده نوزدهم جدول 24 تیمی چمپیونشیپ قرار دارد. این تیم در فصل 2015 – 2016 توانست با پیروزی در دیدار پلی آف، راهی لیگ برتر انگلیس شود و در همان فصل نخست حضور در بالاترین سطح از فوتبال این کشور، دوباره به رقابت های چمپیونشیپ سقوط کرد.

 

 

دیدگاهها