کد خبر : 1806325 | 04 بهمن 1400 ساعت 01:50 | 17,718 بازدید | 16 دیدگاه

در کورس کسب سهمیه هستیم

ژاوی: خیلی خوشحالم، این سه امتیاز طلایی بود

ژاوی پس از پیروزی سخت در زمین آلاوس، از عملکرد تیمش ابراز رضایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا پس از ناکامی در سوپرکاپ و سپس حذف از کوپا دل ری امشب به زمین آلاوس آمده بود و چاره‌ای جز پیروزی نداشت. کار بارسا تا دقیقه 87 گره خورده بود تا اینکه فرانکی دی یونگ توانست دروازه میزبان را باز کند و بارسا با همین گل، برنده زمین را ترک کرد.

تیم تحت هدایت ژاوی حالا 35 امتیازی است و به رتبه پنجم لالیگا صعود کرد.

 

 

 

 

ژاوی در پایان بازی گفت:« پیروزی بسیار مهم در زمینی دشوار بود. زمین اصلا شرایط خوبی نداشت و نمی‌توانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. تیم تلاش خودش را کرد و تا دقایق پایانی ناامید نشدیم. بردی حیاتی برای رسیدن به رتبه‌های بالاتر بود؛ از تلاش تیم رضایت کامل دارم و خوشحالم.»

 

 

 

 

ژاوی ادامه داد:« انتظار چنین بازی سختی را داشتم. سیستم سه و 4 دفاعه را در این بازی امتحان کردم و در مقطع پایانی بازی هم تاکتیک را عوض کردم. می‌دانستم ریسکی است ولی بالآخره جواب داد. گاهی ریسک شما جواب نمی‌دهد ولی امشب این‌طور نبود. برای کسب این برد عذاب کشیدیم و اینکه دروازه‌مان هم بسته ماند، خوشحال کننده است. در دیداری که موقعیت‌های گل زیادی خلق نکردیم، گل دی یونگ حکم طلا را داشت. به این سه امتیاز نیاز مبرم داشتیم و نمی‌توانم بیش از این خوشحال باشم.»

 

ژاوی در پایان گفت:« شرایط رفته رفته بهتر خواهد شد و الآن یک رده تا سهمیه لیگ قهرمانان فاصله داریم. در کورس کسب سهمیه هستیم و حالا دو هفته تا بازی بعدی فرصت داریم. این استراحت به سودمان خواهد بود به خصوص که چند بازیکن مصدوم‌مان نیز خواهند رسید. باید بیشتر کار کنیم و امیدوار باشیم.»

 

دیدگاهها