کد خبر : 1806328 | 04 بهمن 1400 ساعت 02:05 | 18,003 بازدید | 11 دیدگاه

من سیبل انتقادات شده‌ام

آلبا: قهرمانی؟ غیرممکن نیست ولی باید واقع‌بین بود

مدافع چپ بارسلونا معتقد است بارسا ابتدا باید هدفش را کسب سهمیه لیگ قهرمانان بگذارد و البته از قهرمانی هم ناامید نباشد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا پس از 10 روز بد و ناکامی در سوپرکاپ و کوپا دل ری امشب به یک برد ارزشمند در لالیگا دست یافت. بارسا 0-1 آلاوس را برد و به رتبه پنجم صعود کرد.

 

 

 

 

 

جوردی آلبا که امشب روی تک گل بارسا نقش داشت، در پایان بازی گفت:« پیروزی مهمی بود و حس خوبی دارم. معتقدم باید موقعیت‌های گل بیشتری خلق کنیم. امشب تیم مسلط میدان بودیم ولی واقعیت این است که شانس گل زیادی نداشتیم. تیمی با بازیکنان باکیفیت هستیم و باید بهتر کار کنیم. پس از شکست از بیلبائو در کوپا دل ری واکنش خوبی نشان دادیم ولی خوب، باید امشب زودتر به گل می‌رسیدیم و کار به دقایق پایانی نمی‌کشید.»

 

 

 

 

موج شدید انتقادات: «‌اولین بار نیست که از من انتقاد می‌شود. آن‌ها را می‌پذیرم چون در شرایط بدی هستیم و همیشه بازیکنان قدیمی و با تجربه در چنین وضعیتی سیبل انتقادات می‌شوند. برابر بیلبائو بد بودیم و این را قبول دارم ولی برابر رئال با اینکه باختیم، حس یک تیم بازنده را نداشتیم. متاسفانه وقتی خوب بازی می‌کنیم کسی از من یاد نمی‌کند ولی به وقت شکست‌ها همه از من نام می‌برند. طبیعی است و این را می‌پذیرم. 32 ساله‌ام ولی در خودم انرژی کافی را می‌بینم. هر بازیکنی روز خوب و بد دارد.»

 

اهداف بارسا:« برای قهرمانی لالیگا تلاش می‌کنیم، هرچند باید واقع‌بین بود. کارمان بسیار سخت است ولی کسب سهمیه را کاملا در دسترس می‌بینم.»

دیدگاهها