کد خبر : 1806432 | 04 بهمن 1400 ساعت 17:05 | 14,874 بازدید | 1 دیدگاه

تئو تا 2026

با تایید مالدینی، تمدید قرارداد ستاره میلان قطعی شد

قرارداد تئو هرناندز به زودی تا سال 2026 تمدید می شود تا یکی از نگرانی های بزرگ باشگاه برطرف شود.

به گزارش "ورزش سه"، تئو هرناندز یکی از بهترین بازیکنان میلان در فصل گذشته بود و نمایش های درخشانی در ترکیب تیم استفانو پیولی ارائه داد. در واقع بسیاری از او در کنار بازیکنانی نظیر زلاتان ابراهیموویچ و هاکان چالهان‌اوغلو که در تابستان به تیم رقیب یعنی اینتر پیوست، به عنوان دلایل اصلی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط روسونری یاد می کنند. 

 

 

 

 

مدافع فرانسوی که چند فصل ناامیدکننده را در تیم هایی نظیر رئال مادرید و رئال سوسیداد پشت سر گذاشت، در فصل گذشته مجموعا 33 بازی در سری‌آ برای میلان انجام داد و آمار 7 گل و 5 پاس گل را از خود به ثبت رساند که برای بازیکنی در پست او امری فوق العاده محسوب می شود.

 

 

 

 

فصل جاری نیز تئو مهره کلیدی روسونری است ولی تمدید قرارداد او یکی از نگرانی های باشگاه و هواداران بود.

از قرارداد تئو دو سال و نیم دیگر باقی مانده و باشگاه پیشنهاد تمدید تا 2026 را به وی ارائه داده است. در حالی که گفته می شد تئو تمایلی برای تمدید ندارد ولی روز گذشته پائولو مالدینی مدیر ورزشی میلان تایید کرد که قرارداد تئو در روزهای آینده و تا 2026 تمدید خواهد شد و توافق نهایی شده است.

دستمزد فعلی تئو 2 میلیون یورو خالص در سال است که دو برابر خواهد شد. ارزش تئو در بازار 60 میلیون یورو تخمین زده می شود. او در 105 بازی برای میلان 19 گل زده و 20 پاس گل هم داده است.

 

دیدگاهها