کد خبر : 1806433 | 04 بهمن 1400 ساعت 18:15 | 38,145 بازدید | 27 دیدگاه

مدیریت قوای بدنی

اقدام هوشمندانه آنچلوتی در آستانه بازی با PSG

بازیکن سابق رئال مادرید دوندگی کمتر این تیم نسبت به دیگر تیم های لالیگا را اقدامی آگاهانه از سوی کارلو آنچلوتی عنوان کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید روز گذشته در برنابئو برابر میهمانش الچه با تساوی 2-2 متوقف شد.

اولین تزلزل کهکشانی‌ها در این مسابقه، پنالتی کریم بنزما در دقیقه 33 بود که از دست رفت تا بنزما، اولین پنالتی خود را با پیراهن رئال مادرید از دست بدهد. در دقیقه 42 نیز لوکاس بویه دروازه مادریدی‌ها را گشود.

 

 

 

 

در اوایل نیمه دوم و در دقیقه 58، بنزما به دلیل مصدومیت مجبور شد جای خود را به لوکا یوویچ بدهد. در ادامه این الچه بود که زودتر به گل رسید و پره میا در دقیقه 76، گل دوم میهمان را به ثمر رساند. رئال مادرید در دقیقه 82 صاحب ضربه پنالتی شد که لوکا مودریچ توپ را به تور دروازه الچه چسباند. حملات شاگردان کارلو آنچلوتی ادامه یافت تا ادر میلیتائو، گل دوم میزبان را در دقیقه 2+90 بزند.

رئال در اولین مسابقه سال 2022 خود نیز در زمین ختافه شکست خورده بود. 5 امتیاز از دست رفته برابر تیم های ته جدولی باعث شده تا حاشیه امنیت رئال در صدر جدول چندان زیاد نباشد و سویا را در 4 امتیازی خود می بیند.

 

 

 

 

ویکتور سانچز دل آمو بازیکن سابق رئال مادرید و لاکرونیا در مصاحبه با مارکا و در مورد شرایط این روزهای رئال گفت:« رئال را برابر الچه تیمی خسته دیدم. این می تواند به دلیل اعتماد کارلو آنچلوتی به تعداد محدودی بازیکن در ترکیب اصلی باشد که بارها در فصل جاری به میدان رفته اند. البته خستگی نمی تواند بهانه ای برای توقف رئال باشد. الچه هم پنجشنبه شب برابر رئال 120 دقیقه بازی کرده بود و بازیکنان این تیم نیز خسته بودند.»

 

 

 

 

ویکتور ادامه داد:« میزان دوندگی بازیکنان رئال 3 کیلومتر از متوسط دوندگی تیم های لالیگا کمتر است. حتی بارسا و اتلتیکو نیز از این حیث نسبت به رئال بهتر عمل کرده اند. 112 برای این دو تیم و 107 کیلومتر برای رئال. البته معتقدم آنچلوتی با توجه به داشته هایش، هوشمندانه از تیمش بازی گرفته و در حال مدیریت کردن قوای بدنی بازیکنانش است.

رئال به زودی وارد حساس ترین مقطع فصل می شود و دوندگی بالا در این هفته ها به سودش نخواهد بود. بنزما و وینیسیوس بیش از هر بازیکنی در ترکیب ثابت بوده اند و انرژی شان تحلیل رفته است. معتقدم دوندگی کمتر رئال، اقدامی هوشمندانه از سوی آنچلوتی است.»

 

دیدگاهها