کد خبر : 1806469 | 04 بهمن 1400 ساعت 18:57 | 13,840 بازدید | 2 دیدگاه

فرناندز: برای رسیدن به فینال آسیا می‌جنگیم

سرمربی تیم ملی هندبال ایران گفت: برای رسیدن به فینال مسابقات هندبال قهرمانی آسیا می‌جنگیم.

به گزارش ورزش سه به نقل از ایسنا، مانوئل مونتایا فرناندز سرمربی تیم ملی هندبال ایران پس از پیروزی برابر کویت و قطعی شدن کسب جواز حضور در مسابقات جهانی و حضور در بین ۴ تیم برتر بیستمین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا، اظهار کرد: واقعا مسابقه امروز سخت و مانند یک فینال بود. به تیم کویت تبریک می‌گویم که تا ثانیه‌های آخر جنگید. دیدید که نتیجه‌ بازی در ثانیه‌های آخر مشخص شد. ما در نهایت با اختلاف یک شوت و یک گل بردیم و همین شوت بود که سرنوشت بازی را مشخص کرد.

 

فرناندز ادامه داد: بازی بعدی ما در مقابل بحرین است. هدف اول ما جهانی شدن بود ولی ما اینجا هستیم تا برای رسیدن به فینال بجنگیم و کار ما امروز تمام نشده ‌است.

 

سرمربی تیم ملی هندبال ایران افزود: به نظر من این مسابقات نمونه‌ای از رقابت‌های جام‌جهانی بود و آسیا نشان داد که لیاقت داشتن ۵ سهمیه را دارد. ما نیز در جام‌جهانی نشان خواهیم داد که یک تیم صرفا آسیایی نیستیم بلکه یک تیم در سطح جهانی هستیم.

 

تیم ملی ایران با پیروزی ۲۷ بر ۲۶ برابر کویت علاوه بر کسب جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان به جمع چهار تیم برتر بیستمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی آسیا نیز راه یافت.

 

دیدگاهها