کد خبر : 1806476 | 04 بهمن 1400 ساعت 19:17 | 12,618 بازدید | 0 دیدگاه

بازیکنان حریف ایران، در انتظار پاسخ تست دوم 

برف، مانع از پرواز لژیونرهای عراقی به تهران

بدی آب و هوا و بارش شدید برف، مانع از پروازهای ترکیه به ایران شده و لژیونرهای عراقی نیز موفق به حضور در ایران نشده اند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه روز گذشته اعضای تیم ملی فوتبال عراق به تهران رسیدند، اما لژیونرهای این کشور که در ترکیه به سر می برند، موفق به پرواز به سمت تهران نشده اند. آنگونه که رسانه های عراقی اعلام کرده اند نفراتی چون فرانس پتروس، زیدان اقبال، مهند جعاز، أمیر العماری و علی الحمادی بازیکنانی هستند که به دلیل شرایط بد جوی و بارش شدید برف در ترکیه، پروازهایشان لغو شده است.

 

غیث مهنا مدیر اداری این تیم که به دلیل مثبت بودن تست کرونایش در تهران قرنطینه شده، تلاش زیادی برای تسریع در ارائه پروازهای جایگزین برای بازیکنان ذکر شده انجام داده است. طبق ادعای رسانه های عراقی، این لژیونرها موفق به دریافت پرواز جایگزین شده اند ولی هنوز زمان این پرواز به سمت ایران مشخص نیست و ممکن است ساعت های زیادی به طول بینجامد.

 

این موضوع توسط یونس محمود سرپرست تیم ملی و فراس بحرالعلوم عضو فدراسیون فوتبال عراق در حال پیگیری است تا اطمینان حاصل شود زمان ورود بازیکنان به تهران با تدابیر بهداشتی ایران تداخل نداشته باشد. از جمله اینکه بازیکنان باید به محض ورود به تهران 24 ساعت قرنطینه شوند و عراقی ها در تلاش هستند تا این مدت زمان مانع از حضور بازیکنان در تمرینات و یا بازی با ایران نشود.

 

از سوی دیگر محمد عماد مدیررسانه ای عراق در جریان تمرین امروز تیم ملی این کشور در تهران اعلام کرد که آنها در انتظار مشخص شدن تست کرونای دو بازیکن عراق به نام های یاسر قاسم و مناف یونس هستند تا در صورت منفی شدن این تست ها، آنها بتوانند در تمرین فردا حضور پیدا کنند.

دیدگاهها