کد خبر : 1806519 | 04 بهمن 1400 ساعت 23:00 | 140,228 بازدید | 33 دیدگاه

اوضاع بحرانی برفی، کرونایی و پاسپورتی تیم ملی؛

طارمی در منطقه دور از استانبول گیر افتاد!

تیم ملی ایران در آستانه بازی با عراق با شرایطی بحرانی مواجه شده است.

به گزارش "ورزش سه"، دراگان اسکوچیچ از ۲۷ بازیکن برای بازی با عراق و امارات دعوت کرد، حالا لیست او با ابتلای سه بازیکن به بیماری کووید-۱۹ دچار تغییر شده و احتمال دارد در روزهای آینده نیز نفرات متفاوتی را نسبت به فهرست اولیه در خود ببیند.

 

دقایقی قبل مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی ایران در گفتگو با فوتبال برتر وضعیت ملی پوشان را تشریح کرد و از احسان حاج صفی به عنوان سومین کرونایی نام برد و همچنین از مشکل تازه برای ورود ملی پوشان خبر داد: برف و برودت هوا در اروپا.

 

علاوه بر این یکی از بازیکنان تیم‌ملی نیز به خاطر انتقال به تیمی جدید، پاسپورت خود را در اختیار ندارد و به همین دلیل نمی‌تواند به اردوی تیم دراگان اضافه شود.

 

* بازیکنان داخل اردو: ما امروز با شش نفر تمرینات را استارت زدیم و الان که با شما صحبت میکنم ۱۹ بازیکن را در خدمت داریم که می‌توانند از فردا اگر جواب تستشان منفی باشد، در تمرینات تیم ملی حاضر باشند. اما دوستانی مثل آقای بیرانوند که از صبح اضافه شدند به خاطر تست کرونا، در تمرین حضور نداشتند و اگر تستشان منفی باشد، فردا به تمرین اضافه خواهند شد.

 

* احمد نوراللهی و سردار آزمون: احمد نوراللهی به محض ورود تست داد و جواب تست آمد و بنا به نظر کادر پزشکی ما اردو را ترک کرد. سردار آزمون هم یکی دو ساعت پیش منتظر تست او بودیم که مثبت بود. خودش هم خیلی مشتاق بود که در تیم ملی حضور داشته باشد و گفت اگر در روزهای آینده تست منفی داشته باشم، میتوانم به اردو اضافه شوم؟ که گفتیم بله و حتی برای بازی دوم هم میتوانی بیایی.

 


احمد نوراللهی اولین بازیکنی بود که ابتلای کرونایش تائید شد.

 

 

 

* احسان حاج صفی: احسان حاج صفی هم تستش مثبت شد و او را در اختیار نخواهیم داشت. احسان در یونان تست داد و چون مثبت بود نتوانست به ایران سفر کند.

 

 

* مهدی طارمی: مشکل حاد برای مهدی طارمی است و پروازش ۶-۷ ساعت تاخیر داشت بالاخره پروازش بلند شد و به سمت استانبول سفر کرد اما الان به ما خبر داد که نتوانسته در استانبول بنشیند و در دالامان در فاصله ۸۰۰ کیلومتری استانبول فرود آمده است. منتظر هستیم ببینیم ایرلاینی که مسافران را در این شهر پیاده کرده، چه برنامه‌ای دارد. اصلا کسی این شهر را نمی‌شناسد و خود مهدی هم می‌گوید نمی‌داند که کجاست.

 

 


مهدی طارمی قرار بود در قسمت آبی فیروزه‌ای (استانبول) فرود بیاید اما به دلیل شرایط جوی حالا در منطقه قرمز (دامالان) حضور دارد؛ شهری در فاصله 800 کیلومتری استانبول.

 

 

* اللهیار صیادمنش: اللهیار صیادمنش هم اعلام کرد که به خاطر نقل و انتقالات زمستانی که قرار است راهی تیم انگلیسی شود، پاسپورتش را در اختیار ندارد و نمی‌تواند بیاید. ساعت پیش ایشان با من و آقای اسکوچیچ صحبت کرد و متاسفانه او را نداریم.

 

* میلاد محمدی: باوجود اینکه در یک پرواز با آقای انصاری‌فرد بود، پرواز را عوض کرد و از امارات خواهد آمد.

 

* انصاری‌فرد، پیام نیازمند و امیر عابدزاده: سه بازیکن دیگر کریم انصاری‌فرد، پیام نیازمند و امیر عابدزاده هم فردا ۲ ظهر به ایران خواهند آمد. انصاری‌فرد ۸-۹ ساعت در پرواز بوده و نتوانسته به استانبول بیاید و بچه‌های فدراسیون در تلاش هستند که این بازیکنان از طریق ایرلاین های دیگر به تیم ملی بیایند.

دیدگاهها