کد خبر : 1806596 | 05 بهمن 1400 ساعت 12:00 | 12.2K بازدید | 8 دیدگاه

اسکوچیچ نگران جواب تست باقی لژیونرها؛

کابوس کرونا در چشمان کادرفنی ایران

کادر فنی تیم ملی نگران وضعیت کرونایی و نفوذ آن به اردوی ایران است و برای جواب تست باقی بازیکنان هم التهاب دارد.

به گزارش "ورزش سه"، انتشار سویه جدید کرونا با واگیری بسیار بالا، کادرفنی تیم ملی ایران و به خصوص دراگان اسکوچیچ را پیش از آغاز فیفادی نگران کرده بود و سبب شد اسکو دست روی نفرات بیشتری بگذارد و نفرات اصلی‌اش را همراه با لیست انتظار چینش کند.

 

مجموعه پک از هفته قبل در قرنطینه بود و در بدو ورود تذکرات لازم به بازیکنان داده می‌شد که از تماس فیزیکی و دست دادند با یکدیگر تا مشخص شدن جواب تست‌شان پرهیز کنند. 

 

روز گذشته با مثبت شدن تست احمدنوراللهی، سردار آزمون و سپس احسان حاج‌صفی، کادرفنی تیم ملی با سناریوهای جدیدی در خصوص چیدمان ترکیب مواجه شدند. این در شرایطی است که اسکوچیچ گفته بود قصد دارد در چهار بازی آینده با تمام قدرت شرکت کند و کرونایی شدن سه ستاره ایران نگرانی را برای کادرفنی و شخص اسکوچیچ در خصوص دیگر لژیونرهای ایران بیشتر کرد. 

 

در شرایطی که به دلیل وضعیت جوی، لژیونرها برای رسیدن به ایران کار سختی دارند و مجبور به فرودهای اضطراری و تغییر پروازهای‌ خود شده‌اند این نگرانی برای کادرفنی به وجود آمده که نام‌های دیگری به اسامی کرونایی تیم ملی اضافه شود. در نهایت باید دید ایران و عراق با چه نفراتی مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند و این مسابقه که تحت تاثیر اوج‌گیری مجدد کرونا برگزار می‌شود چه نتیجه‌ای خواهد داشت.

دیدگاهها