کد خبر : 1806609 | 05 بهمن 1400 ساعت 12:50 | 24,624 بازدید | 11 دیدگاه

با تعطیلی لیگ برتر، ستاره‌ها راهی دوبی شدند

بسیاری از ستاره‌های لیگ برتر به همراه همسران و نامزدهایشان برای سپری کردن تعطیلات زمستانی به سمت دوبی پرواز کردند.

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر انگلیس پس از پایان مسابقات این هفته تعطیلات دو هفته‌ای خود را آغاز کرد تا بازیکنان فرصتی برای سپری کردن اوقات فراغت با خانواده‌هایشان داشته باشند.

با این حال بعضی از بازیکنانی که روز شنبه بازی‌هایشان را انجام داده بودند، خیلی زودتر برای سپری کردن این تعطیلات به همراه خانواده‌هایشان راهی سفر شدند که در بین آنها هری مگوایر و مارکوس راشفورد نیز به چشم می‌خوردند.

پرواز ساعت 8:40 شب از مبدا منچستر به مقصد دوبی پر از ستارگان لیگ برتری بود که قصد داشتند برای حضور در آب و هوایی گرم و آفتابی در سرمای این وقت از سال انگلیس به این شهر بروند.

فرن هاوکینز، نامزد هری مگوایر، نیز او را در این سفر همراهی می‌کند اما تصاویر منتشر شده حاکی از اقدام جالب این مدافع یونایتد دارد که تمامی چمدان‌ها را به تنهایی حمل کرده و اجازه نداد که نامزدش در این کار به او کمک کند.

 

 

 

راشفورد نیز که موفق شد تک گل پیروزی‌بخش یونایتد در بازی این هفته برابر وستهام را به ثمر  برساند به همراه لوسیا لوی، نامزدش، در این سفر هم تیمی‌اش را همراهی می‌کند.

 

 

اما آنها تنها بازیکنان یونایتد نبودند که در این پرواز حضور داشتند و دیوگو دالوت نیز دیگر هم تیمی آنها بود که با کلودیا لوپز، نامزدش، و با لبخند پهنی که به صورت داشت به همراه سه چمدان بزرگ در فرودگاه منچستر دیده شد.

 

 

 جوردن پیکفورد نیز دیگر بازیکنی بود که پس از پایان مسابقات لیگ برتر به سمت این شهر گرم در امارات سفر کرد. این در حالی بود که مگا دیویسون، همسر این دروازه‌بان انگلیسی، نیز او را در این سفر همراهی می‌کرد.

 

 

دیدار بعدی رقابت‌های لیگ برتر در تاریخ پنج فوریه برگزار خواهد شد و همین به بازیکنان فرصتی داده تا پس از برگزاری دیدارهای فشرده و متوالی، برای استراحت به همراه خانواده‌هایشان به سفر بروند تا بتوانند بار دیگر با قدرت به میادین برگردند.

دیدگاهها