کد خبر : 1806644 | 05 بهمن 1400 ساعت 16:49 | 12,762 بازدید | 5 دیدگاه

حمایت رئیس لالیگا از بارسا در قضیه دمبله

رئیس لالیگا اطمینان دارد که بارسلونا در مورد قضیه دمبله مرتکب اشتباه نخواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، عثمان دمبله غایب یک‌شنبه شب بارسا برابر آلاوس بود چرا که برای دومین بازی متوالی از سوی ژاوی در فهرست قرار نگرفت.

برخی معتقدند اگر ژاوی به عثمان دمبله در بازی یک‌هشتم نهایی کوپا دل‌ری برابر بیلبائو میدان می‌داد، بارسا شانس بیشتری برای پیروزی پیدا می‌کرد ولی موضع سفت و سخت باشگاه در قبال ستاره فرانسوی باعث شد تا ژاوی قید مهاجم ارزشمند خود را بزند.

 

 

 

 

بارسا به دمبله اعلام کرده است که یا تمدید می‌کند یا باید تا پایان انتقالات زمستانی به تیمی دیگر برود. ژاوی نیز در نشست خبری قبل از بازی با بیلبائو تاکید کرده بود که با نظر باشگاه موافق است. او شنبه نیز در نشست بازی با آلاوس گفت که موضع بارسلونا در مورد دمبله تغییر نکرده و با اعلام فهرست بازیکنان مشخص شد که دمبله همچنان جایی در ایده‌های ژاوی ندارد.

 

 

 

 

دمبله اما در واکنش به تهدید باشگاه گفت که بارسا را ترک نخواهد کرد و اینکه بر خلاف نظر سران باشگاه خود را متعهد به پروژه ژاوی می‌داند. او نه قصد ترک بارسلونا را دارد و نه به نظر تمدید خواهد کرد؛ به هر صورت این موضوع با اتمام انتقالات زمستانی بدون شک تنش زا خواهد شد.

 

 

 

 

بارسلونا در صورت فسخ قرارداد با دمبله، خطر شکایت بازیکن را حس خواهد کرد. بر طبق قانون این حق بازیکن است که در صورت فسخ یک‌جانبه قرارداد، به فیفا شکایت کند.

خاویر تباس رئیس لالیگا در واکنش به قضیه دمبله به خبرنگاران گفت:« موضوع پیچیده ای است و من چندان در جریان امور داخلی بارسلونا نیستم ولی اطمینان دارم که آنها هیچ کار غیرقانونی در قبال دمبله انجام نخواهند داد. متئو آلِمانی(مدیر فوتبال بارسا) را خوب می شناسم و می دانم که او هرگز باشگاهش را در معرض خطر قرار نمی دهد. او به یک راه حل مناسب در مورد معضل دمبله دست خواهد یافت.»

 

دیدگاهها