کد خبر : 1806681 | 05 بهمن 1400 ساعت 19:38 | 12,554 بازدید | 5 دیدگاه

عزیزی خادم اعلام کرد؛

پرداخت پاداش ملی‌پوشان فوتبال با دستور رئیس‌جمهور

با دستور رئیس‌جمهور مشکلات مربوط به پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال در آستانه دیدار با عراق حل شد.

به گزارش "ورزش سه"، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال امروز در جمع اعضای تیم ملی فوتبال حضور یافت و دقایقی با ملی‌پوشان به گفت‌و‌گو پرداخت.


او در ابتدا گفت:‌ امیدوارم هرچه سریع‌تر این بیماری ریشه کن شود و برای بازیکنانی که به این بیماری مبتلا شده‌اند آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه سریع‌تر بهبودی پیدا کنند و در اردوی تیم ملی حاضر شوند و همه مردم دنیا به زندگی عادی بازگردند. 


رئیس فدراسیون فوتبال صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: به یاری خدا در آستانه این بازی مهم که با تلاش تک تک شما عزیزان و همچنین آقای اسکوچیچ تیم ملی موقعیت مطلوبی را دارد بتوانیم سریع ترین صعود را رقم بزنیم. این بازی قطعا از بعد فنی سخت است اما امیدوارم نتیجه آن یکی از شیرین ترین اتفاق های زندگی تان باشد. ما هم تمام تلاش مان را انجام دادیم و مهم تر از همه با تلاشی که آقای اسکوچیچ و تیم فنی اش دارد، بتوانیم خودمان را برای یک جشن بزرگ ملی و یک صعود تاریخی حاضر کنیم.


عزیزی خادم در ادامه به موضوع پاداش بازیکنان تیم ملی که مورد انتقاد آنها بود، اشاره کرد و گفت: فدراسیون فوتبال از دل سختی ها بیرون آمده است و همه شما می دانید که فدراسیون تمام وقت کار کرده و زحمت کشیده است و ما قدردان شما و تیم فنی و فدراسیون فوتبال هستیم. یک جام جهانی پر بار نزدیک است و امیدوارم همه شما را آنجا ببینم. باید از دلسوزی و مدیریت آقای اسکوچیچ تشکر کنم.


او در پایان افزود: از مساعدت ویژه رئیس‌جمهور که پیگیر بودند و معاون اول ایشان که دستور ویژه ای صادر کردند تا با پیگیری وزیر ورزش کار اختصاص پاداش به تیم ملی انجام شود، تشکر می‌ کنم؛ دستور این تصمیم به صورت کتبی صادر شد تا با یاری خدا بحث مربوط به پرداخت پاداش به شما عزیزان انجام شود.  من به اینجا آمدم تا هم خدا قوت بگویم و هم حامل این پیام برای شما عزیزان باشم و امیدوارم روز پنج‌شنبه همه شاد و خوشحال در کنار هم جشن صعود را برگزار کنیم.

دیدگاهها