کد خبر : 1806717 | 06 بهمن 1400 ساعت 00:51 | 19,411 بازدید | 11 دیدگاه

کمال علیه خاطرات بد اردوی ملی (عکس)

کمال کامیابی‌نیا که در اردوی قبلی‌ای که دعوت شده بود مصدومیت تلخی را تجربه کرد با چهره‌ای مصمم بار دیگر لباس تیم ملی را پوشیده است.

به گزارش "ورزش سه"، کمال کامیابی‌نیا به واسطه درخشش در خط دفاعی و هافبک پرسپولیس در لیگ بیستم جزو نفرات نهایی ایران برای چهار مسابقه سخت در بحرین بود که با توجه به شرایط حساس ایران در جدول دور قبلی، بازیکنی با ویژگی‌های کمال می‌توانست کمک حال اسکوچیچ باشد.

 

 

 

 

 

کامیابی‌نیا اما با مصدومیت تلخی در بحرین در آن شرایط هوایی و تمرینات فشرده مواجه شد و به تهران برگشت و پس از آن درگیر مصدومیتی سخت و با دوران نقاهتی طولانی مدت شد که بعدها کمال ضمن اشاره به آن گفته بود حتی به فکر پایان دادن به دوران حرفه‌ای خود افتاده است.

 

هافبک دفاعی جنگنده پرسپولیس و ایران اما تسلیم نشد و علی‌رغم اینکه باقی لیگ بیستم، اردوی آماده‌سازی لیگ جدید و چند هفته ابتدایی را از دست داد با تلاشی ستودنی‌ به مرور خود را به ترکیب تیم یحیی گل‌محمدی تحمیل کرد و با درخشش‌ اخیرش در لیگ بار دیگر توجه اسکوچیچ را به خود جلب کرد.

 

 

 

 

 

کمال کامیابی‌نیا که در لیست انتظار حضور داشت با ابتلای چند بازیکن ایران به ویروس کرونا، به اسکواد تیم ملی اضافه شد و اولین تمرین خود را با چهره‌ای مصمم و با بدنی آماده در زمین اصلی ورزشگاه آزادی پشت سر گذاشت. او با توجه به غیبت نوراللهی در این بازی حتی شانس حضور در ترکیب مقابل عراق را نیز دارد.

 

عکس: سعید زارعیان

دیدگاهها