کد خبر : 1806718 | 06 بهمن 1400 ساعت 00:53 | 23,632 بازدید | 20 دیدگاه

اولین گل ملی پس از پیوستن به شباب الاهلی؟

در انتظار دلربایی دوباره قایدی در آزادی (عکس)

مهدی قایدی یکی از عناصر تهاجمی تیم ملی برابر عراق خواهد بود که امید زیادی به حضور در ترکیب اصلی دارد. 

به گزارش "ورزش سه"، او نخستین بار در استادیوم آزادی و در میان تشویق هزاران هوادار استقلال حضور در لیگ برتر را تجربه کرد. مهدی قایدی که با درخشش در ایران‌جوان بوشهر توانست نامی برای خودش دست و پا کند، پس از چند سال پر فراز و نشیب در لیگ های نوزدهم و بیستم به همان بازیکنی تبدیل شد که همه انتظارش را می کشیدند.

 

 

 

 

 

 

بازیکن سرعتی و کوتاه قامتی که خیلی زود دل هواداران استقلال را به دست آورد و آبی پوشان شاهد هنرنمایی های او در استادیوم آزادی و بخصوص در تقابل با پرسپولیس بوده اند. حالا او دوباره و پس از مدت ها به این ورزشگاه برگشته و قصد دارد مدت زمان بیشتری نسبت به یک دقیقه ای که برابر کره جنوبی به میدان رفته بود، بازی کند.

 

مهدی قایدی که این روزها به یکی از بازیکنان اصلی شباب الاهلی نیز تبدیل شده است، از زمان پیوستن به این تیم اماراتی موفق به گلزنی برای تیم ملی ایران نشده است. البته که او در این چند وقت نیز فرصت چندانی برای بازی به دست نیاورد.

 

 

 

 

 

او در دو بازگشت قبلی خود به ورزشگاه آزادی، برابر سوریه نیمکت نشین بود و در تقابل با کره جنوبی نیز ثانیه های کوتاهی به میدان رفت. حالا او هم در تقابل با عراق و هم در دیدار برابر امارات این شانس را خواهد داشت تا مدت زمان بیشتری را برای ایران به میدان برود و همچون حضور با پیراهن استقلال، این بار در لباس تیم ملی دلربایی کند.

 

باشوی کوچک در مرحله قبلی مقدماتی جام جهانی در بحرین نمایش های بسیار خوبی را از خودش به نمایش گذاشت و اکنون با آمادگی بالا در تمرینات، قصد دارد تا نشان دهد در روز غیبت تعداد زیادی از عناصر تهاجمی تیم ملی، لیاقت حضور در ترکیب اصلی را دارد.

 

دیدگاهها