کد خبر : 1806831 | 06 بهمن 1400 ساعت 16:25 | 12,574 بازدید | 6 دیدگاه

با تایید بایرن‌مونیخ، جدایی زوله قطعی شد

اولی کان مدیر بایرن تایید کرد که نیکولاس زوله در پایان فصل راهی تیمی دیگر خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، اولیور کان مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ بعدازظهر امروز با حضور در کنفرانس خبری به نمایندگان رسانه‌ها خبر داد؛ نیکولاس زوله در پایان فصل از بایرن مونیخ جدا خواهد شد. از دو باشگاه بارسلونا و چلسی به عنوان اصلی‌ترین مشتریان این مدافع آلمانی یاد شده است، این در حالی است که گفته می‌شود او در حال مذاکرات سطح پیشرفته‌ای با یک باشگاهی که نامش برده نشده قرار دارد.

 

 

 

 

کان در این باره گفت:« مذاکرات با نیکلاس برای تمدید قرارداد به طول انجامید. ما به زوله پیشنهاد دادیم اما او قبول نکرد و می‌خواهد در پایان فصل باشگاه را ترک کند. ما در مورد پیشنهادها مسئولیت خاصی داریم. باید به شرایط مالی خاصی پایبند باشیم و در فوتبال طبیعی است که شما همیشه به توافق نرسید.»

 

زوله 26 ساله که قرارداد فعلی‌اش با بایرن مونیخ در پایان فصل جاری منقضی می‌شود، پیش از این گفته می‌شد مورد توجه دو باشگاه منچستریونایتد و نیوکاسل هم قرار دارد.

زوله که 37 بازی ملی با پیراهن آلمان هم در کارنامه‌اش دیده می‌شود، در سال 2017 از هوفنهایم به جمع سرخپوشان مونیخی پیوست و تاکنون در 158 بازی برای بایرن به میدان رفته و 6 گل نیز به ثمر رسانده است.

دیدگاهها