کد خبر : 1806878 | 06 بهمن 1400 ساعت 19:27 | 2,395 بازدید | 0 دیدگاه

قعرنشین این بار در مریوان شگفتی‌ساز شد؛

عبور پیکان از هراز برای تصاحب رتبه دوم

تیم والیبال پیکان با شکست هراز آمل در حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌و‌یکم به رده دوم لیگ والیبال رسید. 

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌‌های هفته بیست‌ویکم خودروسازان پیکان موفق شدند با پیروزی به موقع مقابل لبنیات هراز آمل، یک پله در جدول رده‌بندی صعود کرده و بالاخره جایگاه دومی شهرداری ارومیه را تصاحب کنند.


شاگردان پیمان اکبری در روز میزبانی از نماینده آمل موفق شدند با نتیجه سه بر یک از سد حریف خود بگذرند و سیزدهمین برد را در کارنامه ثبت کنند. عدد سیزده اما این بار برای خودروسازان خوش یمن بود و پیکان با کسب چهلمین امتیاز و به مدد شکست دور از انتظار شهرداری ارومیه مقابل مس رفسنجان، یک پله در جدول صعود کرد.


پیکان در این بازی در ست‌های اول، سوم و چهارم به‌ترتیب به امتیازات 25 بر 19، 25 بر 22 و 26 بر 24 رسید و لبنیات هراز آمل هم تنها در ست دوم به امتیاز 26 بر 24 رسید.

 

*‌ خودنمایی قعرنشین مقابل راه‌یاب


تیم قعرنشین آذرباتری ارومیه که در هفته‌های اخیر شگفتی ساز شده، این بار در بازی خارج از خانه هفته بیست‌ویکم، مریوانی‌ها را غافلگیر کرد و ضمن غلبه سه بر یک مقابل میزبان، انتقام شکست دور رفت هفته هشتم را از راه‌یاب ملل مریوان گرفت.


دو تیم درحالی با هم دیدار کردند که شاگردان رحمان رئوفی به‌عنوان آخرین تیم جدول رده‌بندی، برای ماندن در کورس رقابت نیاز به کسب پیروزی در هفته‌های پایانی لیگ برتر داشتند؛ اتفاقی به بهترین شکل ممکن برای‌شان رقم خورد تا این تیم ضمن کسب ششمین برد در جدول رده‌بندی 18 امتیازی شود.


آذرباتری ارومیه در این دیدار ست اول را با نتیجه 25 بر 18 به حریف واگذار کرد، اما در ست‌های دوم، سوم و چهارم به‌ترتیب موفق به کسب امتیازات 25 بر 22، 25 بر 23 و 25 بر 21 شد.

دیدگاهها