کد خبر : 1806961 | 07 بهمن 1400 ساعت 16:01 | 19,517 بازدید | 13 دیدگاه

برنامه بارسا؛ فروش دمبله، خرید آداما ترائوره

بارسلونا در نظر دارد آداما ترائوره، وینگر ولورهمپتون، را به خدمت بگیرد اما همه چیز بستگی به آینده عثمان دمبله در این باشگاه دارد.

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی بی‌صبرانه در انتظار تقویت خط حمله تیمش است و امید داشت که این باشگاه بتواند بازیکنان جدیدی را در پنجره نقل‌و‌انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد.

این در حالی است که آنسو فاتی پس از مدت‌ها مصدومیت بار دیگر به ترکیب این تیم برگشته بود اما در جریان دیدار برابر اتلتیک بیلبائو در مسابقات کوپا دل‌ری باز هم مصدوم شد و سه ماه دیگر هم از میادین دور است و این کار ژاوی را بیش از پیش سخت کرده است.

آلوارو موراتا یکی از گزینه‌های اصلی این باشگاه بود اما یوونتوس حاضر به فروش او نشد تا بارسا هم‌چنان به دنبال جذب بازیکنانی برای خط حمله‌اش باشد.

حالا ESPN مدعی شده که با توجه به از بین رفتن شانس جذب موراتا، بارسا تمام توجه‌اش را معطوف به جذب ترائوره کرده که در آکادمی این باشگاه رشد کرده و در سال 2015 از این باشگاه به استون ویلا رفته است.

 

 

مدیران بارسا مذاکراتی را نیز با مدیران ولورهمپتون انجام داده‌اند تا این بازیکن را با قراردادی به ارزش17 میلیون پوند بار دیگر به نوکمپ برگردانند.

پیش از این از تاتنهام به‌عنوان مشتری جدی جذب این بازیکن نام برده می‌شد اما حالا آنها رقیبی جدی به نام بارسا دارند، هرچند این اتفاق تنها در صورتی برای این باشگاه کاتالان عملی خواهد بود که عثمان دمبله از این تیم جدا شده یا قرارداد جدیدی با کاهش دستمزد امضا کند.

 

 

تنها پنج ماه از قرارداد این بازیکن فرانسوی با بارسا باقی مانده اما او حاضر به تمدید قرارداد نیست و مدیران این باشگاه نیز هفته گذشته به او اعلام کردند که باید هرچه سریع‌تر از این تیم جدا شود.

تمامی اقدامات بارسا در روزهای پایانی پنجره نقل‌و‌انتقالات زمستانی به شرایط این بازیکن بستگی دارد، چرا که این باشگاه از سقف محدودیت پرداخت دستمزد تعیین شده از سوی لالیگا استفاده کرده و در صورت عدم کاهش دستمزد این بازیکن یا جدا نشدن او، نمی‌تواند بازیکن دیگری را به خدمت بگیرد.

همچنین دقایقی پیش اسکای اسپورتس خبر از توافق اولیه بارسا با وولوز برای جذب قرضی با بند خرید 35 میلیون یورویی آداما داد.

دیدگاهها