کد خبر : 1806962 | 07 بهمن 1400 ساعت 11:26 | 18,166 بازدید | 62 دیدگاه

طعنه بزرگ بنزما؛ توپ طلا؟ ملاک هر سال عوض می‌شود

کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید مدعی شد ملاک تعیین برنده جایزه توپ طلا هر سال عوض می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما در سال 2021 عملکرد درخشانی داشته و بارها موفق به گلزنی در لباس رئال مادرید و البته تیم ملی فرانسه شد. اما در نهایت این ستاره فرانسوی نه در مراسم توپ طلا و نه در بهترین‌های فیفا نتوانست رتبه اول را از آن خود کند و شاهد تعلق یافتن این جوایز به‌ترتیب به لیونل مسی و رابرت لواندوفسکی بود. برخی معتقدند ملاک مشخص و واحدی در مورد اهدای جوایز فردی وجود ندارد و به همین علت ممکن است در برخی سال‌ها انتخاب بهترین بازیکن عادلانه نباشد‌. کریم بنزما نیز این مسئله را تصدیق کرده و البته مدعی شد کسب پیروزی برای او مهم‌ترین هدف در فوتبال است.

 

 

کریم بنزما گفت: "رتبه چهارم، سوم، دوم یا رتبه 30 ... آنچه اهمیت دارد کسب پیروزی در زمین است. به نظر می‌رسد ملاک اصلی گاهی فتح عناوین قهرمانی و در بعضی مواقع گلزنی‌های متوالی است و انگار این روند هر سال تغییر می‌کند. از نظر من جایزه توپ طلا باید به بازیکنی برسد که مسئولیت فراوانی در تیم خود بر دوش داشته، در لحظات دشوار موفق به گلزنی می‌شود و با لباس تیم خود عناوین قهرمانی را در طول یک سال به‌دست می‌آورد.

 

شانس من برای برنده شدن توپ طلا در سال 2022؟ چرا که نه؟ ما می‌توانیم این جایزه را به‌عنوان یک هدف تعیین کنیم، اما من تمام تلاشم را می‌کنم تا بهتر از فصل گذشته بازی کرده و بازیکنی موثرتر باشم."

دیدگاهها