کد خبر : 1807028 | 07 بهمن 1400 ساعت 17:05 | 19,876 بازدید | 5 دیدگاه

عراق هم قسر در رفت؛

زوج مخوف تیم ملی چشم خورده است؟!(عکس)

زوج مخوف تیم ملی در خط حمله برای سومین بازی متوالی تشکیل نمی‌شود.

به گزارش ورزش سه، زمانی‌که کار تیم ملی در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2022 به مشکل خورد، یکی از نقاط قوتی که همه وجود آن را عاملی برای عدم نگرانی و عبور سلامت از مسیر مرگ می‌دانستند، زوج سردار – طارمی در خط حمله بود.

 

سردار آزمون و مهدی طارمی که سال‌هاست در کنار هم برای تیم ملی بازی می‌کنند، ستاره‌های درخشان تیم ملی در بحرین بودند که با گل‌ها و پاس گل‌هایشان، کیفیت فنی بالا و اوج هماهنگی‌شان را به رخ کشیدند. در شروع دور نهایی مقدماتی هم سردار و طارمی به درخشش خود ادامه دادند.

 

 

 

 

این روند ادامه داشت تا اینکه یک سو تفاهم باعث خط خوردن غیر منتظره مهدی طارمی از تیم ملی شد. اسکوچیچ این بازیکن را برای دو بازی با لبنان و سوریه دعوت نکرد. اگرچه تیم ملی هر دو دیدار را برد اما جای خالی مهدی احساس شد. با حل سو تفاهمات اما سرمربی تیم ملی در اردوی بعدی طارمی را دعوت کرد تا یک بار دیگر منتظر تشکیل زوج مخوف سردار – طارمی در خط حمله باشیم.

 

اما مثل اینکه این زوج چشم خورده باشد! ابتدا مهدی طارمی که راهی ترکیه شده بود تا از این طریق به ایران سفر کند در برف سنگین این کشور گیر کرده و تا همین دیروز سر رسیدن یا نرسیدنش تردید وجود داشت. مهاجم پورتو به هر طریقی که بود خود را به تهران رساند و اسکوچیچ هم او را در ترکیب اصلی برای بازی امروز مقابل عراق قرار داده ولی این بار سردار نیست!

 

 

 

سردار آزمون ابتدا با مثبت شدن تست کرونایش از حضور در ایران بازماند. سپس در حالی که تست آخرش منفی شده بود و پیش بینی می‌شد به اردوی تیم ملی ملحق شود اعلام شد که توسط کادر پزشکی لورکوزن به‌مدت دو هفته از تمرین منع شده است. به این‌ترتیب برای سومین بازی متوالی، زوج مخوف خط حمله تیم ملی تشکیل نمی‌شود. سردار و طارمی برای آخرین بار در بازی ایران و کره جنوبی در کنار هم حضور داشتند.

دیدگاهها