کد خبر : 1807038 | 07 بهمن 1400 ساعت 18:02 | 19,436 بازدید | 4 دیدگاه

عقاب در انتظار جشن خانوادگی عابدزاده‌ها (عکس)

حضور احمدرضا عابدزاده در استادیوم آزادی یکی از اتفاقات ویژه جدال ایران مقابل عراق محسوب می‌شود. 

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که امیر عابدزاده از سوی دراگان اسکوچیچ به‌عنوان مرد شماره یک دروازه ایران انتخاب شده است، اسطوره فوتبال ایران نیز در جایگاه ویژه حاضر شده و در انتظار تماشای عملکرد پسرش و صعود به جام جهانی است. 

 

احمدرضا عابدزاده گلر اسبق تیم ملی که سابقه بازی در استقلال و پرسپولیس را در کارنامه دارد، خالق یکی از صعودهای ویژه ایران به جام جهانی نیز محسوب می‌شود. جایی‌که در ملبورن و در جدال با استرالیای مدعی با واکنش‌های خود در نهایت صعودی شیرین را به نام نسل 98 کردند و راهی جام جهانی فرانسه شدند. 

 

 

 

 

اسطوره محبوب فوتبال ایران البته برخلاف هم نسلان خود یک تمایز ویژه دارد و آن هم این است که امروز می‌تواند شاهد صعودی دیگر به نام عابدزاده باشد.  امیر عابدزاده به‌عنوان جانشین خلف او با عبور از مسیری سخت توانسته امروز در درون دروازه تیم ملی حاضر شود و اگر اتفاق خاصی رقم نخورد، با دستیابی به امتیازات جدال با عراق، سهمیه حضور در جام جهانی را کسب کند. 

 

احمدرضا عابدزاده به همین‌منظور امروز در استادیوم آزادی حاضر شده و باید دید جشن خانوادگی‌شان با دومین صعود خانواده عابدزاده شکل خواهد گرفت یا خیر. 

 

 

 

عکس:امیرحسین خیرخواه

دیدگاهها