کد خبر : 1807079 | 07 بهمن 1400 ساعت 20:47 | 17,113 بازدید | 11 دیدگاه

وحید امیری، ملی‌پوش چند منظوره! 

برای وحید امیری تفاوتی نمی‌کند در چه پستی برای تیم ملی بازی کند. مدافع چپ، وینگر چپ، هافبک دفاعی یا مهاجم مکمل. او پرشور و موثر بازی می‌کند. 

به گزارش "ورزش سه"، مهم‌ترین مشخصه ‌بازی وحید امیری احساس مسئولیت است؛ بازی در هر پستی را تجربه می کند. در بازی با عراق و در نیمه دوم و در یک صحنه وحید امیری بعد از اینکه یک پاس اشتباه داد به سرعت به پشت توپ برگشت تا دفاع کند و در نهایت هم در دفع توپ موثر بود. وحید امیری اکنون یک ملی‌پوش چند منظوره است. 

 

در مصاف با عراق هم نمایش وحید امیری قابل تحسین بود. اگر چه او بیشتر ماموریت داشت در میانه میدان و در کنار سعید عزت الهی حملات عراقی ها در جلوی خط دفاعی خنثی کند اما بعد از توپ گیری نظم خوبی به حملات ایران می‌داد و پاس‌های او منجر به حملات متعددی روی دروازه عراقی‌ها شد. او اگر به‌عنوان وینگر یا مهاجم در سایه به میدان می‌رفت حتی شانس گلزنی هم پیدا می‌کرد اما همان‌طور که اشاره شد در این بازی ماموریت یافته بود که بیشتر در دفاع به تیم ملی کمک کند. نمایش وحید‌ امیری به گونه‌ای بود که در این بازی غیبت احمد نورالهی به‌چشم نیامد و حتی خصوصیت تهاجمی وحید امیری موجب شد در جلوی خط دفاعی تیم ملی بعد از تصاحب توپ تهاجمی‌تر نشان دهد. به‌واقع وحید امیری سرعت بیشتری به شروع حملات تیم ملی می‌داد و خلاقیتش موجب شد تیم ملی در غیاب چند مهره اصلی هم یک تیم خوب و پرتوان نشان دهد. 

 

 

وحید امیری از شروع بازی تا سوت پایان بازی هم برای دفاع کردن انگیزه دارد و هم حمله. تلاش مجدانه وحید امیری او را به یک بازیکن متفاوت تبدیل کرده است و بی تعارف یکی از بازیکنان اثر گذار در صعود تیم ملی به جام جهانی قطر بود.

دیدگاهها