کد خبر : 1807137 | 08 بهمن 1400 ساعت 01:17 | 100,434 بازدید | 29 دیدگاه

آیا بشار رسن در ترکیب عراق مصونیت دارد؟

حمله تند پیشکسوت فوتبال عراق به ستاره سابق پرسپولیس

عملکرد بشار رسن در بازی‌های اخیر تیم ملی فوتبال عراق باعث انتقاد شدید کارشناسان شده است.

به گزارش "ورزش سه" بشار رسن که در دیدارهای گذشته تیم ملی فوتبال عراق جزو نفرات ثابت تیمش بوده و در ترکیب این تیم به میدان رفته، مقابل ایران هم در زمین مسابقه حاضر شد و در جریان یک بازی پر افت و خیز، ناکام در گلسازی یا گلزنی برای تیمش بود و در نهایت با دریافت کارت زرد بازی بعدی مقابل لبنان را از دست داد تا به شدت عملکرد او مورد نقد کارشناسان فوتبالی عراق قرار گیرد.

 

ارکان نجیب بازیکن سابق تیم ملی عراق با حمله به حضور ثابت رسن در ترکیب تیم ملی این کشور گفت: حتی اگر خدایی ناکرده زلزله هم در تیم ملی عراق بیاید، بازهم بشار حضور دارد؛ الان 5-6 بازی است که هیچ چیزی به تیم ملی ما اضافه نکرده است؛ علامت سوال اینجاست که چرا واکنشی نسبت به صحبت‌های او در عرب‌کاپ صورت نگرفت؟

 

نجیب ادامه داد: بشار رسن حتی با آن حرف‌ها در عرب‌کاپ که نسبت به پستی که در تیم به او داده بودند شاکی بود و گفته بود سرمربی باید پستش را تغییر دهد، جایگاهش به خطر نیفتاد؛ گویا او مصونیتی دارد و نمی‌دانم این مصونیت از کجاست!

 

پیشکسوت فوتبال عراق که به شدت از عملکرد رسن ناراضی است، این‌چنین صحبت‌های خود را تکمیل کرد: او نه روی نیمکت می‌نشیند و نه از تیم کنار می‌رود، نمی‌دانم مصونیتش را از کجا آورده و بهتر است که این سوال از دوستان پرسیده شود.

دیدگاهها