کد خبر : 1807170 | 08 بهمن 1400 ساعت 11:33 | 10,850 بازدید | 4 دیدگاه

مربی امارات: از بازی‌های بعدی برد می‌خواهیم

سرمربی تیم ملی امارات گفت که تیم او برای صعود به دیدار پلی آف جام جهانی، نیازمند پیروزی در بازی های بعدی است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال امارات شب گذشته موفق شد با کسب پیروزی در یک دیدار خانگی، گام بلندی برای صعود به مرحله پلی آف رقابت های مقدماتی جام جهانی بردارد. شاگردان فن مارویک با 2 گل از سد سوریه عبور کردند و اکنون با 4 امتیاز اختلاف نسبت به لبنان در رده سوم ایستاده اند.

 

 فن مارویک سرمربی امارات در نشست خبری که پس از این دیدار برگزار شد، گفت: قبل از آغاز بازی از سختی تقابل با تیم سوریه آگاه بودیم و می دانستیم که کسب پیروزی در این بازی آسان نخواهد بود، اما با تلاش بازیکنان در دو نیمه بازی موفق شدیم به هدف خود برسیم که عامل تعیین کننده در کسب این پیروزی بود. ما عملکرد خوبی نداشتیم، چند لغزش داشتیم، اما مبارزه بازیکنان قهرمانانه بود.

 

مارویک خاطرنشان کرد که همیشه در تلاش است تا عملکرد تیم را توسعه دهد و در سیستم‌های تهاجمی و دفاعی تیم تجدید نظر کند، اما در این مسابقه مخصوصاً بازیکنان خط حمله عملکرد فوق العاده ای داشتند و کار مداوم و خستگی ناپذیری انجام دادند به طوری که گاهی اوقات 4 بازیکن در خط حمله حضور داشتند که بارها به جلو بردن تیم کمک کرد.

 

سرمربی تیم ملی امارات در پیامی خطاب به هواداران گفت: هواداران نباید (از صعود به پلی آف) اطمینان کامل داشته باشند و باید اعتماد کنند که این اختلاف در تعداد امتیاز به نفع تیم امارات است و کاتالیزوری برای عملکرد بهتر در سه مسابقه آینده باشد، اگر در هر یک از این دیدارها سه امتیاز کسب کنیم، رسیدن به ما بسیار سخت خواهد بود و من از بازیکنانم می‌خواهم که اعتماد به نفس داشته باشند و سخت‌تر و بیشتر تلاش کنند تا در بازی‌های آینده پیروز شوند.

دیدگاهها